Roca Connects Talks: Can Çinici

mimarizm.com / 26 Kasım 2020
Roca’nın profesyonellerle sürekli diyaloğu teşvik eden kültürel girişimi Roca Galeri Connects konuşma serisinin 27 Kasım Cuma günü konuğu Can Çinici.

100 yıllık geçmişiyle dünyanın önde gelen markalarından Roca’nın profesyonellerle sürekli diyaloğu teşvik eden kültürel girişimi Roca Galeri, instagram hesabından yaptığı canlı yayınlarda dünyanın önde gelen mimar ve tasarımcılarını ağırlıyor. Seride Türk mimarlar da dünya ile buluşuyor, tecrübelerini paylaşıyor. Roca Galeri Connects konuşma serilerine daha önceden Emre Arolat, Melike Altınışık, Murat Tabanlıoğlu ve Mahmut Anlar konuk olarak katılmıştı. Bu konuşmalar Roca Gallery hesabından IG TV üzerinden izlenebilir.

Yoğun ilgi gören seri 27 Kasım 2020, saat 18:00’da Can Çinici ile devam ediyor. "Upgrading the city" başlığı ile gerçekleşecek konuşmada Can Çinici, hızla modernleşen ve kentleşen bir ülkede piyasa koşullarına eleştirel bir bakış açısıyla cevap vermek üzerine konuşacak. Mimari pratiğin ayrılmaz boyutları olarak çevre sorunları ve kentsel bağlamı düşünerek kurguladığı projelerini anlatacak. 

Roca Connects Talks’a https://www.instagram.com/rocagallery_official/ hesabından ulaşılabilir. Söyleşi dili İngilizcedir.


İlişkili Haberler
Etiketler
Bu Haberi Sosyal Medyada Paylaşın
Yorumlar
Henüz yorum yapılmamış.
Bu İçeriğe Yorum Yazın
Ad Soyad
E-posta
Yorum
Kalan karakter :