“Perfect Light”ın İkinci Gösterimi; 26 Aralık’ta Studio-X İstanbul’da

mimarizm.com / 25 Aralık 2018
PLD Türkiye tarafından düzenlenen “İçinden Işık Geçen Filmler” serisinin ilk filmi Perfect Light, kaçıranlar ya da yeniden izlemek isteyenler için, ikinci kez 26 Aralık saat 19.00’da Studio-X İstanbul’da gösterilecek.

2005 yılından bu yana aydınlatma tasarımının bir değer olduğu inancı ile yayın yapan, 2018 yılından itibaren yayın hayatına dijital olarak devam eden PLD Türkiye dergisi, ışığın mimariye, insan hayatına, yaşam kalitemize etkilerine inanan paydaşlar yaratmak için düzenlediği etkinliklere “İçinden Işık Geçen Filmler” temalı film gösterimleri ile devam ediyor.

PLD Türkiye, farklı mekanlarda göstereceği ve aydınlatma kavramının çeşitli boyutlarına odaklanan film serisi “İçinden Işık Geçen Filmler” ile aydınlatma tasarımı kavramını gündeme taşıyarak bir iletişim ortamı yaratmayı hedefliyor.

PLD “İçinden Işık Geçen Filmler” gösterimleri kapsamında “Perfect Light” belgeselinin ilk gösterimi 14 Kasım 2018’de Salt Galata’da gerçekleşmişti. lk gösterimi kaçıran ve tekrar izlemek isteyenler için “Perfect Light26 Aralık 2018’de, saat 19:00’da Studio-X İstanbul’da ikinci kez ücretsiz olarak gösterilecek.

Gösterim dili İngilizce olan ücretsiz etkinliğe katılım için kayıt gereklidir.


İlişkili Haberler
Etiketler
Bu Haberi Sosyal Medyada Paylaşın
Yorumlar
Henüz yorum yapılmamış.
Bu İçeriğe Yorum Yazın
Ad Soyad
E-posta
Yorum
Kalan karakter :