Mimarlık Konuşmaları 66: Doğal Yapı Malzemeleri ile İlgili Güncel Çalışmalar

mimarizm.com / 25 Kasım 2019
İstanbul Kültür Üniversitesi Mimarlık Fakültesi Mimarlık Bölümü “Mimarlık Konuşmaları” serisinin 66.sına And Akman, Ekin Güven ve Ömer Saatcıoğlu konuk oluyor.

İstanbul Kültür Üniversitesi Mimarlık Bölümü'nün düzenlemekte olduğu Mimarlık Konuşmaları Doğal Yapı Malzemeleri Çalışma Grubu'nun Seminer ve Sergisi ile devam ediyor. "Doğal Yapı Malzemeleri ile İlgili Güncel Çalışmalar" başlığını taşıyan etkinlikte konuya ilişkin bir dizi seminer, panel ve sergi açılışı gerçekleştirilecek.

Seminerde, And Akman "Yapı Biyolojisi ve Ekolojisi Çalışma Alanı ve Türkiye'deki Gelişimi", Ekin Güven "Kırsalda Kolektif Bir Oluşum Olarak 'OVADA Yapı Atölyeleri' Örneği" ve Ömer Saatcıoğlu "Doğal Bir Yapı Malzemesi olarak Saman ve Türkiye Örneği" başlıklı sunumlarını gerçekleştirecekler.

12 Aralık 2019 Perşembe günü saat 14:00-17:00 arası planlanan etkinlikte seminer ve panel sonrasında doğal yapı malzemeleri üzerine Türkiye'den çağdaş örneklerin sunulduğu sergi açılışı yer alıyor.

Seminer, İKÜ Ataköy Yerleşkesi B-1 MTS 2'de düzenleniyor. Sergi 12-20 Aralık tarihleri arasında Ataköy Yerleşkesi Zemin Kat Fuaye Alanı'nda ziyaretçilere açık olacaktır.


İlişkili Haberler
Etiketler
Bu Haberi Sosyal Medyada Paylaşın
Yorumlar
Henüz yorum yapılmamış.
Bu İçeriğe Yorum Yazın
Ad Soyad
E-posta
Yorum
Kalan karakter :