Kalebodur’la Mimarlar ‘Online’ Konuşuyor

mimarizm.com / 22 Mayıs 2020
Online ortamda gerçekleşen ‘Kalebodur'la Mimarlar Konuşuyor’ söyleşi dizisinin 22 Mayıs Cuma günü konuğu Atabaş Mimarlık'ın kurucusu Kadri Atabaş olacak.

Prof. Dr. Celal Abdi Güzer’in moderatörlüğünde düzenlenen ve 2013 yılından beri devam eden “Kalebodur’la Mimarlar Konuşuyor” sohbetleri online ortamdaki on üçüncü programına hazırlanıyor. Youtube üzerinden canlı olarak yayınlanan sohbetlerde, mimarlar ilk elli dakika boyunca merak edilen konular hakkında bilgi veriyor. Sohbetin sonunda ise, bu kez katılımcılardan gelen sorular yanıtlanıyor.

Aralarında; Emre Arolat, Suha Özkan, Nevzat Sayın, Han Tümertekin, Uğur Tanyeli, Deborah Berke, Gökhan Avcıoğlu, Murat Tabanlıoğu, Banu Uçak, Orçun Ersan, Melike Altınışık, Tülin Hadi, Cem İlhan, Fatih Yavuz ve Emre Şavural’ın konuk olduğu online buluşmaların bu haftaki konuğu ise Atabaş Mimarlık'ın kurucusu Kadri Atabaş olacak.

Türkiye ve Dünya Mimarlık Literatüründeki birçok yapıda imzası bulunan Mimar Kadri Atabaş’ın deneyimlerini paylaşacağı söyleşi, 22 Mayıs Cuma 16.00’da Kalebodur’un instagram ve youtube hesapları üzerinden canlı takip edilebilecek.

Yayın akışı ile ilgili güncellemeleri Kalebodur’un sosyal medya kanallarından takip edebilirsiniz.

Bugüne kadar yapılan tüm söyleşilere ise mimarlarkonusuyor.com adresinden ulaşabilirsiniz.

Instagram: https://www.instagram.com/kalebodur/

Youtube: https://www.youtube.com/channel/UCmCfl8gGfGas5_3JcGCvDAA


İlişkili Haberler
Etiketler
Bu Haberi Sosyal Medyada Paylaşın
Yorumlar
Henüz yorum yapılmamış.
Bu İçeriğe Yorum Yazın
Ad Soyad
E-posta
Yorum
Kalan karakter :