İstanbul Kültür Üniversitesi Mimarlık Buluşmaları

mimarizm.com / 08 Şubat 2019
İstanbul Kültür Üniversitesi, Mimarlık Fakültesi, Mimarlık Bölümü, 2018-2019 Akademik Yılı Mimarlık Konuşmaları’ “Gastronomi ve Mimarlık” ve “Mimar Alper Derinboğaz ile Tasarım Üzerine…” başlıklı söyleşilerle devam ediyor.

İstanbul Kültür Üniversitesi Mimarlık Fakültesi, Mimarlık Bölümü tarafından Mimarlık Konuşmaları kapsamında 57.si gerçekleşecek olan etkinlikte Araştırmacı Şef Vedat Başaran’ın “Gastronomi ve Mimarlık” başlıklı bir konferans gerçekleştirecek. 

57. Mimarlık Konuşmaları etkinliği 11 Şubat 2019 Pazartesi günü 15:00-17:00 saatleri arasında Prof. Dr. Önder Öztunalı Konferans Salonu’nda gerçekleştirilecek.

İstanbul Kültür Üniversitesi, Mimarlık Fakültesi, Mimarlık Bölümü tarafından Mimarlık Konuşmaları kapsamında 58.si gerçekleşecek olan etkinlikte ise; Salon Architects’in kurucusu Y. Mimar Alper DerinboğazMimar Alper Derinboğaz ile Tasarım Üzerine…” başlıklı konferans gerçekleştirecek. 

58. Mimarlık Konuşmaları etkinliği 13 Şubat 2019 Çarşamba günü 16:00-17:30 saatleri arasında Prof. Dr. Önder Öztunalı Konferans Salonu’nda gerçekleştirilecektir.


İlişkili Haberler
Etiketler
Bu Haberi Sosyal Medyada Paylaşın
Yorumlar
Henüz yorum yapılmamış.
Bu İçeriğe Yorum Yazın
Ad Soyad
E-posta
Yorum
Kalan karakter :