Cumartesi Aurası: Ute Schneider

mimarizm.com / 18 Mayıs 2021
AURA İstanbul, Cumartesi Aurası konferans dizisi kapsamında 22 Mayıs’ta gerçekleştireceği dijital etkinlikte mimar, kentsel tasarımcı ve Kees Christiaanse Architects & Planners'ın (KCAP) ortağı Prof. Ute Schneider’ı ağırlıyor.

Mimarlık, iç mimarlık, kentsel tasarım ve peyzaj konularıyla ilgilenen genç katılımcılara tek yarıyıllık yoğun bir çalışma ortamı sunan İstanbul Mimarlık ve Şehircilik Araştırmaları Akademisi - AURA İstanbul’un, sertifika programı dahilinde mimarlık, şehircilik, sanat, felsefe, edebiyat ve teknoloji dallarında düzenlediği disiplinler arası konferans dizisi Cumartesi Aurası; Rotterdam merkezli, Zürih ve Şangay’da ofisleri bulunan, uluslararası ölçekte projelere imza atan KCAP Architects & Planners  firmasının ortağı, mimar ve kentsel tasarımcı Prof. Ute Schneider’ın katılımıyla devam ediyor.

Konferans, bütüncül bir yaklaşımla mevcut olanı yeniden kullanarak, yeniden dönüştürerek ve yeniden düşünerek; şehirleri canlı, açık, kapsayıcı ve uyarlanabilir yerlere dönüştürmek üzere "Uyarlanabilir Yeniden Kullanımla Yeniden Etkinleştirme" konusuna odaklanacak.

Erginoğlu & Çalışlar Mimarlık desteğiyle gerçekleşen etkinliğe katılım herkese açık ve ücretsiz olacak. Söyleşi dilinin İngilizce olduğu etkinlikte Türkçe simultane çeviri de yapılacak.

Detaylı bilgi ve kayıt için tıklayın

Eventbrite üzerinden kayıt olan katılımcılara Zoom oturum linki e-posta yoluyla iletilecek.


İlişkili Haberler
Etiketler
Bu Haberi Sosyal Medyada Paylaşın
Yorumlar
Henüz yorum yapılmamış.
Bu İçeriğe Yorum Yazın
Ad Soyad
E-posta
Yorum
Kalan karakter :