Cumartesi Aurası: Meral Ekincioğlu

mimarizm.com / 22 Nisan 2021
AURA İstanbul, Cumartesi Aurası konferans dizisi kapsamında 24 Nisan’da gerçekleştireceği dijital etkinlikte doktora sonrası bilimsel araştırmalarını yürüten Mimar Meral Ekincioğlu’nu ağırlıyor.

Mimarlık, iç mimarlık, kentsel tasarım ve peyzaj konularıyla ilgilenen genç katılımcılara tek yarıyıllık yoğun bir çalışma ortamı sunan İstanbul Mimarlık ve Şehircilik Araştırmaları Akademisi - AURA İstanbul’un, sertifika programı dahilinde mimarlık, şehircilik, sanat, felsefe, edebiyat ve teknoloji dallarında düzenlediği disiplinler arası konferans dizisi Cumartesi Aurası; Doktora sonrası bilimsel araştırmalarını yürüten Mimar Meral Ekincioğlu’nun katılımıyla devam ediyor.

Konferans, Massachusetts Institute of Technology (MIT) çatısı altındaki farklı laboratuvarlarda COVID-19’dan korunma ve COVID-19 sonrası yaşama yönelik fiziksel alanlar, yapılı çevre ve kentlerle ilgili ilham veren bilimsel araştırma projelerine odaklanacak.

Erginoğlu & Çalışlar Mimarlık sponsorluğunda gerçekleşen etkinliğe katılım herkese açık ve ücretsiz olacak. Söyleşi dilinin İngilizce olduğu etkinlikte Türkçe simultane çeviri de mevcut olacak.

Detaylı bilgi ve kayıt için tıklayın. Eventbrite üzerinden kayıt olan katılımcılara Zoom oturum linki e-posta yoluyla iletilecek.


İlişkili Haberler
Etiketler
Bu Haberi Sosyal Medyada Paylaşın
Yorumlar
Henüz yorum yapılmamış.
Bu İçeriğe Yorum Yazın
Ad Soyad
E-posta
Yorum
Kalan karakter :