Çalıştay: Küçük Kentlerin Yeniden Şekillenmesinde Üniversitelerin Rolü: Üniversite Öğrencilerinin ve Yerel Halkın Gözünden Amasya

mimarizm.com / 09 Mayıs 2024
"Küçük Kentlerin Yeniden Şekillenmesinde Üniversitelerin Rolü: Üniversite Öğrencilerinin ve Yerel Halkın Gözünden Amasya" çalıştayının son başvuru tarihi 10 Mayıs 2024.

Küçük Kentlerin Yeniden Şekillenmesinde Üniversitelerin Rolü: Üniversite Öğrencilerinin ve Yerel Halkın Gözünden Amasya” başlıklı bilimsel araştırma projesi kapsamında, Amasya Üniversitesi’nin deneyim ve katkılarını değerlendirmek amacıyla bir çalıştay düzenlenecektir.

Proje Yürütücüleri: Gebze Teknik Üniversitesi Mimarlık Fakültesi Şehir ve Bölge Planlama Bölümü öğretim üyesi Doç. Dr. Melis OĞUZ ÇEVİK, araştırma görevlisi Burcu SOYGÜZELOĞLU ve araştırma görevlisi Selin ASLAN, Urban.Coop ağından Dr. Alp ARISOY ve Onur ATALAY katılacaktır.

Çalıştaya katılmak isteyen ve detaylı bilgi almak isteyen öğrenciler, Doç. Dr. Aslı Altanlar ve Dr. Öğr. Üyesi Zeynep Özdemir ile iletişime geçebilirler.

Çalıştaya, Amasya Üniversitesi Şehir ve Bölge Planlama ile Kentsel Tasarım ve Peyzaj Mimarlığı bölümlerinin 2.3. ve 4. sınıf öğrencileri başvurabilir. Kontenjan 30 kişiliktir.

Ayrıntılı bilgi için tıklayın


İlişkili Haberler
Etiketler
Bu Haberi Sosyal Medyada Paylaşın
Yorumlar
Henüz yorum yapılmamış.
Bu İçeriğe Yorum Yazın
Ad Soyad
E-posta
Yorum
Kalan karakter :