BAU ArchiDesign Talks 2021 - 7

mimarizm.com / 06 Mayıs 2021
Bahçeşehir Üniversitesi Mimarlık ve Tasarım Fakültesi, BAU ArchiDesign Talks etkinlikleri kapsamında, 10 Mayıs 2021 Pazartesi günü saat 18:30’da Delft Teknoloji Üniversitesi’nden Prof. Dr. Ulrich Knaack’ı ‘Façade Roadmap’ adlı konferansı ile ağırlıyor.

Bu haftaki ArchiDesign Talks Bahçeşehir Üniversitesi Mimarlık ve Tasarım Fakültesi, Delft Teknoloji Üniversitesi’nden Prof. Dr. Ulrich Knaack’ı ‘Façade Roadmap’ adlı konferansı ile ağırlıyor. Moderatörlüğünü Yrd. Doç. Dr. Sinem Kültür’ün yapacağı konuşmada, cephelerde enerji depolama ve eklemeli imalat konularına yer verilecektir.

10 Mayıs 2021 Pazartesi 18:30’da Microsoft Teams platformu üzerinden gerçekleşecek ArchiDesign Talks etkinliğinin katılım linki etkinlik gününde @bau.architecture instagram hesabında (profilde) duyurulacaktır.

 

*

Prof. Dr. Ulrich Knaack Hakkında

Delft Teknoloji Üniversitesi Mimarlık Fakültesi'nde profesör olan Ulrich Knaack, aynı üniversitede Cephe Araştırma Grubu‘nu geliştirmiştir. Aynı zamanda, Darmstadt Teknik Üniversitesi İnşaat Mühendisliği Fakültesi‘nde profesör ve Facade Structures kürsü başkanıdır. Knaack, cepheler, yüksek binalar gibi temalarla disiplinler arası tasarım atölyeleri ve sempozyumlar düzenlemiştir ve birçok tanınmış referans kitabı ve makalenin yazarıdır.


İlişkili Haberler
Etiketler
Bu Haberi Sosyal Medyada Paylaşın
Yorumlar
Henüz yorum yapılmamış.
Bu İçeriğe Yorum Yazın
Ad Soyad
E-posta
Yorum
Kalan karakter :