Bademlik Tasarım Festivali 2017 : 5N 1MÜDAHALE

mimarizm.com / 04 Nisan 2017
Eskişehir Osmangazi Üniversitesi Mimarlık Bölümü öğrencilerince bu yıl 5.'si düzenlenen Bademlik Tasarım Festivali için başvurular açıldı. Başvuru süreci 6-14 Nisan 2017 tarihleri arasında devam edecek. 

Eskişehir Osmangazi Üniversitesi Mimarlık Bölümü’nden bir grup gönüllü öğrencinin ilkini 2013 yılında gerçekleştirdiği Bademlik Tasarım Festivali, her yıl belli bir tema kapsamında tasarım disiplinlerinden öğrenci ve profesyonelleri ve tasarıma ilgi duyan herkesi bir araya getiriyor. Bugüne dek 600'ün üzerinde öğrencinin katılım gösterdiği festival, dört yılda 20 şehirden 34 üniversitenin mimarlık öğrencilerine ulaştı.

Festival bu yıl katılımcıları "5N 1MÜDAHALE" temasıyla kentsel müdahaleleri, kente müdahil olmanın boyutlarını tartışmak için Eskişehir’e davet ediyor. Önceki senelerde olduğu gibi kampüsle sınırlı kalmayacak festival, Eskişehir geneline müdahale etmeyi/müdahil olmayı amaçlıyor.

Bademlik Tasarım Festivali

Kılıçoğlu Kiremit firması altın sponsor olarak etkinliği desteklerken, gümüş sponsor olarak Bien Seramik, bronz sponsor olarak Mimarlar Derneği 1927 etkinliğin giderlerini üstleniyor. Eskişehir Büyükşehir Belediyesi, Odunpazarı Belediyesi ve Tepebaşı Belediyesi de etkinliğin hazırlık sürecinde organizasyon ekibini yalnız bırakmıyor.

28-30 Nisan 2017 tarihleri arasında gerçekleşecek festival ile ilgili ayrıntılı bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.


Etiketler
Bu Haberi Sosyal Medyada Paylaşın
Yorumlar
Henüz yorum yapılmamış.
Bu İçeriğe Yorum Yazın
Ad Soyad
E-posta
Yorum
Kalan karakter :