AURA Forum 7

mimarizm.com / 08 Nisan 2021
AURA İstanbul, dijital etkinlik serisi AURA Forum’un yedinci oturumunu 10 Nisan’da düzenliyor.

Farklı disiplinlerden tasarımcıların özgün projelerini paylaştıkları AURA Forum tasarım buluşmalarının yedinci ve Bahar Dönemi kapsamındaki ilk oturumu, 10 Nisan Cumartesi günü saat 15.00’te AURA İstanbul’un YouTube kanalında canlı olarak gerçekleşecek.

Forumda; tasarım alanında eğitim alan üniversite öğrencileri, genç profesyoneller ve deneyimli tasarımcılar sunumlarını gerçekleştirerek, tasarım disiplinleri arasında diyaloğun güçlendirilmesine katkı sağlayacak.

TROX Türkiye sponsorluğundaki etkinliğin tasarımcı konukları şöyle:

Nusret Uşun (Mimar) - Flaneur: Plan B* Akıntıya Karşı Bir Mimarlık Okulu

Zeynep Burcu Kâya (Mimar, Oyun Tasarımcısı) & Ahmetcan Alpan (Şehir Plancısı, Akademisyen) - Soul: Kavramdan Oynanışa Bir Oyun Tasarımı Hikayesi

Hasan Burak Akyıldız (İç Mimar) - Bir Sinerji Buluşmasından Kolektif Tasarım Stüdyosuna

Etkinlik; yorum ve sorularıyla katkıda bulunmak isteyen tüm izleyicilere açık olacak. AURA Forum’u canlı olarak izlemek için tıklayın.

 

AURA Forum için açık çağrı devam ediyor

AURA Forum; bilgi, deneyim, fikir, hikaye, süreç, yöntem ve kaynakların paylaşılarak daha geniş bir alana yayılmasıyla ortak bir zeminde üretimleri tartışma fırsatı sunuyor.

Etkinlik serisi; mimari tasarım, iç mimari tasarım, kentsel tasarım, peyzaj tasarımı, endüstri ürünleri tasarımı, grafik tasarımı, moda tasarımı, süreç tasarımı, yöntem tasarımı gibi tasarımla ilişkili her alandan başvurulara açık.

Her AURA Forum etkinliğinde başvurular sonucunda davet edilecek tasarımcılar, 15 dakikalık canlı sunumlar halinde tasarımlarını paylaşma imkanı bulacak. Sunumların ardından düzenlenecek soru-cevap bölümünde ise konukların yanı sıra izleyenlerle de diyalog kurulması sağlanacak.

Detaylı katılım rehberini incelemek için tıklayın. Bahar Dönemi etkinliklerinde yer almak isteyen katılımcıların, en geç 20 Haziran 2021 tarihine kadar bu linkte yer alan online başvuru formunu doldurmaları gerekiyor.


İlişkili Haberler
Etiketler
Bu Haberi Sosyal Medyada Paylaşın
Yorumlar
Henüz yorum yapılmamış.
Bu İçeriğe Yorum Yazın
Ad Soyad
E-posta
Yorum
Kalan karakter :