Doğuş Üniversitesi 1. Ağaç Tasarım Yarışması Sonuçlandı

mimarizm.com / 06 Ocak 2012

Doğuş Üniversitesi Sanat ve Tasarım Fakültesi öğrencileri, fakülte tarafından düzenlenen 1. Ağaç Tasarım Yarışması'nda günlük hayatta kullanılan atık malzemelerden oluşan ağaç tasarımlarıyla yaratıcılıklarını sergilediler.  


 Rektör Prof. Dr. Elif Çepni ve Prof. Dr. Ataç Soysal ağaçları incelerken

1. Ağaç Tasarım Yarışması, 29 Aralık 2011 günü Doğuş Üniversitesi Sanat ve Tasarım Fakültesi Hasanpaşa Yerleşkesi'nde, Rektör Prof. Dr. Elif Çepni, Rektör Danışmanı Prof. Dr. Ataç Soysal, Dekan Prof. Dr. Nazan Erkmen, öğretim üyeleri ve öğrencilerin katılımıyla gerçekleştirildi.  

Oylama sonucunda Mimarlık Bölümü öğrencilerinden Mehmet Beyazıt, Nesim Doğuş Yelekçi, Ezgi Köpük ve Çağrı İşsever'in çıta ve kağıtlarla yaptığı ağaç birinciliğe layık görüldü. Yarışma birincilerine ödül olarak Prof. Dr. Nazan Erkmen, Prof. Serap Murathanoğlu Eyrenci, Yrd. Doç. Sadık Altınok'ün özgün baskıları hediye edildi. Ayrıca katılan tüm yarışmacılara teşekkür belgesi verildi.  



Cam şişe, kağıt, silikon, tahta, kumaş, pet şişe vb. malzemelere bir yaratıcılık materyali olarak yeniden form kazandırılmasını ve öğrencilerin hayal güçlerini kullanarak yaratıcılıklarını kalıcı eserlere dönüştürmelerini amaçlayan yarışmada yer alan ağaçlar, Doğuş Üniversitesi Sanat ve Tasarım Fakültesi'nin Hasanpaşa Yerleşkesi'nde sergileniyor.  


Bu Haberi Sosyal Medyada Paylaşın
Yorumlar
Henüz yorum yapılmamış.
Bu İçeriğe Yorum Yazın
Ad Soyad
E-posta
Yorum
Kalan karakter :