BoConcept Kupa Tasarım Yarışması

mimarizm.com / 06 Aralık 2011

BoConcept'in düzenlediği kupa tasarım yarışmasında ilk altıya giren tasarımlar üretilerek dünyanın dört bir köşesinde satışa sunulacak. Ödül kazananlara ayrıca diledikleri Imola koltuk hediye edilecek. Yarışmaya katılmak için son tarih 31 Aralık 2011.

Danimarkalı mobilya zinciri BoConcept'in 2010 yılında yoğun ilgi gören kupa tasarım yarışmasının ikincisi başladı. BoConcept'in tasarım yarışması için özel olarak geliştirdiği yazılım sayesinde dileyen herkes kendi kupasını tasarlayıp yarışmaya katılabilecek.

Dünya genelinde yüzlerce ülkeden binlerce tasarımın değerlendirileceği yarışmanın karar verici dört jürisinden birisi dünyaca ünlü tasarımcı Karim Rashid. Jüri binlerce tasarım arasından 6 tasarımı seçecek ve seçilen bu tasarım kupalar üretim sürecinin ardından 1 Eylül 2012'de dünya genelindeki tüm BoConcept mağazalarında satışa çıkacak.

Yarışmaya katılmak isteyen herkes kupasını tasarlamaya hemen başlayabilir. Yarışmanın internet adresindeki online tasarım programını kullanabilir ya da BoConcept kupa tasarım şablonunu bilgisayarınıza indirerek yaptığınız kupa tasarımını BoConcept'in internet sitesine yükleyebilirsiniz.

Kazanan 6 yarışmacının adları ve ülkeleri tasarladıkları kupanın altında yer alacak. Ayrıca kazananlar fincan setinin yanı sıra kendi seçtikleri deri ya da kumaş kaplı Imola koltuğa da sahip olacaklar.


Jüri
Lene Ronfeldt, BoConcept Koleksiyon Müdürü
Karim Rashid, Tasarımcı
Yuka Oota, BoConcept Japonya, İç Mimar
Laura Scheuer Trostrup, Stilist, tasarımcı, blogcu


Yarışma şartnamesine ulaşmak için
tıklayınız.


Bu Haberi Sosyal Medyada Paylaşın
Yorumlar
Henüz yorum yapılmamış.
Bu İçeriğe Yorum Yazın
Ad Soyad
E-posta
Yorum
Kalan karakter :