“Şehri Dinle” Fotoğraf Yarışması

mimarizm.com / 17 Aralık 2018
İstanbul’u İstanbul yapan değerlerin fotoğraflanması, fotoğrafçının öznel bakış açısı ile İstanbul’un hikayeleştirilmesi konulu “Şehri Dinle” fotoğraf yarışmasına katılmak için son başvuru tarihi 28 Şubat 2019.

Keten Grup, “Şehri Dinle” fotoğraf yarışması ile fotoğraf tutkunlarını İstanbul sokaklarına karışmaya davet ediyor. Sanat, tarih, sosyal yaşam ve kültürel değerlerin zenginliği, İstanbul’un her bir karesinin kendine has bir duygu yaratmasına neden olur. Yarışma, İstanbul’un güzelliklerinin görselleştirilmesi, şehri dinlerken şehrin yarattığı duyguların fotoğraf karelerine yansıtılmasını amaçlıyor.

Yarışma için seçilen semtler hem kültürel, hem sosyal, hem tarihi ve hem de doğası ile büyük bir zenginlik sunan Nişantaşı, Bomonti, Kanlıca, Salacak, Çırağan ve Cihangir

Yarışma adayı fotoğraflar, Öğretim Üyesi Prof. Dr. Özer Kanburoğlu, Fotoğraf Sanatçısı İbrahim Yoğurtçu, Keten Grup Yönetim Kurulu Başkanı Ferhat Keten, Emek Ajans Başkanı Zeynep Çeltik’in yer aldığı jüri tarafından değerlendirilecektir. 

Yarışma Takvimi
Son Katılım Tarihi: 28 Şubat 2019
Seçici Kurul Toplantısı: 11 Mart 2019
Sonuç Bildirimi: 27 Mart 2019
Ödül Töreni ve Sergi: 25 Nisan 2019

Yarışmayla ilgili ayrıntılı bilgi için tıklayın


Etiketler
Bu Haberi Sosyal Medyada Paylaşın
Yorumlar
Henüz yorum yapılmamış.
Bu İçeriğe Yorum Yazın
Ad Soyad
E-posta
Yorum
Kalan karakter :