GYODER: Kente Dokunan Tasarımlar Öğrenci Proje Yarışması

mimarizm.com / 24 Haziran 2024
Gayrimenkul sektörünün çatı kuruluşu GYODER, 25. yılında “Kente Dokunan Tasarımlar” temalı bir öğrenci proje yarışması düzenliyor. Öğrencilerin dönem ve bitirme projelerinin değerlendirileceği yarışma için son başvuru tarihi 30 Haziran.

Bu yıl 25. yılını kutlayan gayrimenkul sektörünün çatı kuruluşu GYODER, sektördeki tecrübelerini öğrencilere aktarmaya devam ediyor. Bu doğrultuda öğrencilere yönelik çeşitli faaliyetlerine bir yenisini ekleyen GYODER, yeni bir proje tasarım yarışması düzenliyor. GYODER Genç & GYODER Tasarım Komitesi ortaklığında düzenlenen “Kente Dokunan Tasarımlar” temalı öğrenci proje yarışmasında, mimarlık öğrencilerinin dönem ve bitirme projeleri değerlendirilecek. Yarışmada, öğrencilerin yaptıkları stüdyo projelerinde tasarımlarının kente değer katan ve kentin değerlerine saygı duyarak içinde yaşayanların hayat kalitesini arttıracak bir yaklaşımda bulunmuş olmalarının önemi değerlendirilecek.

Proje yarışmasında birinci olan öğrenciye 50 bin TL, ikinciye 30 bin TL, üçüncüye ise 20 bin TL ödül verilecek.

Yarışmanın jüri üyeleri arasında GYODER Tasarım Komitesi ve Jüri Başkanı Yüksek Mimar Elif Ertekin Gürkan, Yüksek Mimar Melike Altınışık, Doç. Dr. Serhat Başdoğan, GYODER Genç Başkanı Yüksek Mühendis Cemre Şalcı ve Cihan Sadak yer alıyor.

Ödüller 19. GYODER Gayrimenkul Zirvesi’nde verilecek

Yarışma, ana sponsor Envoy GY ve kategori sponsoru Kuzu Grup tarafından destekleniyor. Kazanan projeler, gayrimenkulün büyük buluşması olan 19. GYODER Gayrimenkul Zirvesi'nde ödüllerine kavuşacak.

Son başvuru tarihi 30 Haziran 2024 olarak belirlenen yarışma hakkında ayrıntılı bilgi ve başvuru için: info@gyoder.org.tr


Etiketler
Bu Haberi Sosyal Medyada Paylaşın
Yorumlar
Henüz yorum yapılmamış.
Bu İçeriğe Yorum Yazın
Ad Soyad
E-posta
Yorum
Kalan karakter :