BiTaksi ve Getir’den İş Fırsatlı Tasarım Yarışması

mimarizm.com / 19 Ocak 2017
BiTaksi ve Getir, her seviyeden tasarımcıyı 3 farklı kategoride iki gün boyunca tasarım geliştirmeye davet ediyor. 4-5 Şubat 2017 tarihleri arasında her iki markanın Etiler’deki ofisinde gerçekleştirilecek yarışmada yetenekli tasarımcılara iş imkanı da sağlanacak.

Yüzlerce çeşit ürünü 7/24 istenilen noktaya ortalama 10 dakikada getiren akıllı telefon uygulaması Getir ve Türkiye’nin taksi uygulaması BiTaksi 48 saat sürecek bir tasarım yarışmasına imza atıyor. UI & UX tasarımları, reklam kampanyaları, sosyal medya içerik ve kampanya içeriklerinin yarışacağı tasarım yarışmasına başvurular 31 Ocak Salı günü son bulacak. 

Yarışmacılar projelerini Photoshop ve Illustrator; UX- UI başlığı için Sketch programlarını kullanarak yapabilecekler.

Etkinliğe destek verecek jüri üyeleri ise, Özyeğin Üniversitesi Endüstri Ürünleri Tasarımı Bölümü Kurucu Başkanı Alpay Er, Titrifikir Kurucu Ortağı Cem Akar, Getir ve BiTaksi Kurucusu Nazım Salur, Getir ve BiTaksi Kurucu Ortağı Serkan Borançılı, Getir Genel Müdürü Tuncay Tütek, Getir Pazarlama Direktörü Batuhan Gültakan, Getir Ürün Müdürü Halid Özsoy, BiTaksi Pazarlama Müdürü Gaye Aladağ ve Kreatif Özge Ürer.

Kazanan 5000 TL değerindeki hediye çekinin sahibi olacak. İkinciye 3000 TL, üçüncü olana da 2000 TL’lik hediye çekleri verilecek. Ayrıca dereceye bakılmaksızın yetenekli katılımcılara Getir ve BiTaksi tarafından iş teklifi yapılacak.

Ayrıntılı bilgi için tıklayın.


 


Etiketler
Bu Haberi Sosyal Medyada Paylaşın
Yorumlar
Henüz yorum yapılmamış.
Bu İçeriğe Yorum Yazın
Ad Soyad
E-posta
Yorum
Kalan karakter :