21. Uluslararası İstanbul Sanat Fuarı/Artist 2011 Onur Ödülleri Sahiplerini Buldu

mimarizm.com / 14 Temmuz 2011


TÜYAP tarafından 12 – 20 Kasım 2011 tarihleri arasında düzenlenecek olan "21. İstanbul Sanat Fuarı / ARTİST 2011" kapsamında verilen onur ödülleri, sahiplerini buldu.


İstanbul Sanat Fuarı'nın bünyesinde, plastik sanatlara katkıları ve farklı alanlardaki çalışmaları nedeniyle her yıl çeşitli sanatçılara layık görülen onur ödüllerinin sahipleri açıklandı.

Bu yılın 21. İstanbul Sanat Fuarı / ARTİST 2011'in "Sanatçı Onur Ödülü", Türk grafik sanatına önemli katkıları nedeniyle Prof. Dr. Yurdaer Altıntaş'a verilirken, "Eleştirmen Onur Ödülü" Prof. Dr. Uşun Tükel'e, "Sanatsever Kurum Onur Ödülü" Pera Müzesi'ne ve "Koleksiyoner Onur Ödülü" Prof. Dr. Münir Ekonomi'ye takdim edildi.

Sanat Fuarı "Uluslararası" Olarak Kapılarını Açıyor

İstanbul Sanat Fuarı 21. yılını geride bırakırken, yurt içi ve yurt dışından 100 sanat kurumu ve galerisinin katılımıyla "uluslararası" olarak kapılarını açmaya hazırlanıyor. 21. Uluslararası İstanbul Sanat Fuarı, TÜYAP Tüm Fuarcılık Yapım A.Ş. ve Türkiye Yayıncılar Birliği işbirliği ile 12 – 20 Kasım 2011 tarihleri arasında TÜYAP Fuar ve Kongre Merkezi'nde, 30. İstanbul Kitap Fuarı ile eş zamanlı olarak gerçekleştirilecek. 


Bu Haberi Sosyal Medyada Paylaşın
Yorumlar
Henüz yorum yapılmamış.
Bu İçeriğe Yorum Yazın
Ad Soyad
E-posta
Yorum
Kalan karakter :