degostudio

Amber Eroyan / 02 Mayıs 2018
İlk tohumları yarışma ortamında atılan ve yine bu vesileyle köklenerek ofis ortamına geçen degostudio’nun hikayesini, mimar ortaklar Özge Meriç ve Volkan Taşkın ile, iş ve büyüme stratejisi ortağı S. Nedim Ağalar’dan dinledik.

Mimarlık pratiklerini disiplinler arası olmanın ötesinde, diğer branşlardan uzmanları da sürece katacak şekilde sürdüren degostudio, iki mimar ve bir iş geliştirme stratejistinden oluşan çekirdek ekibiyle çalışmalarını sürdürüyor. 

Projelerini kapalı alan ile sınırlamayıp, kentsel ölçeği de dikkate alacak şekilde geliştiren Volkan Taşkın ve Özge Meriç, yeni temsil ve teknolojileri de işin içine katarak, mimari kimliği ve katma değeri ön planda tutan çalışmalara imza atmayı hedefliyor.

Mimar ortaklarına işin business kısmında ışık tutan Nedim Ağalar ise, degostudio'nun küresel ölçekte projeler üretmesine stratejik bir katkıda bulunuyor. "İşin ticari tarafı ne kadar iyi olursa, mimarlığın da buna paralel bir iyileştirme gösterdiğini" savunan ekip, "sadece farklı tasarım disiplinlerinin değil, farklı çalışma branşlarının da bir şekilde ofise kan verdiği bir çalışma metodu" ile hareket ediyor.

degostudio'nun hikayesi için şimdi söz Özge, Volkan ve Nedim'de...


degostudio ortakları ile...
Künye
Ofis Adı:
degostudio
Sahibi:
Volkan Taşkın, Özge Meriç, S. Nedim Ağalar
Telefon:
0 212 243 93 78
Web:
Etiketler
Bu Haberi Sosyal Medyada Paylaşın
Yorumlar
Henüz yorum yapılmamış.
Bu İçeriğe Yorum Yazın
Ad Soyad
E-posta
Yorum
Kalan karakter :