İzocam 12. Yalıtım Yarışması'nın Kazananları, Ödüllerini 35. Yapı Fuarı İstanbul'da Aldı

mimarizm.com / 04 Mayıs 2012

İzocam, bu yıl on ikincisi gerçekleşen üniversite öğrencilerine yönelik Yalıtım Yarışması'nda ilk üç dereceyi paylaşan proje sahiplerine ödüllerini, Yapı Fuarı – Turkeybuild 2012 İstanbul'daki standından düzenlenen törenle takdim etti.


Türk yalıtım sektörünün lider markaları arasında yer alan İzocam, Yapı Fuarı – Turkeybuild İstanbul 2012'de "Enerji'k Bakış" projesi ile yer aldı. Firmanın artık geleneksel hale gelen Üniversite Öğrencileri Yalıtım Yarışması'nda ilk üç dereceyi paylaşan proje sahipleri de ödüllerini, İzocam'ın Fuardaki standında bugün (4 Mayıs 2012, Cuma) düzenlenen törenle teslim aldılar.İzocam Genel Müdürü Nuri Bulut açılışını yaptığı törende, İzocam olarak ‘enerji verimliliği' kavramının her zaman birinci öncelikleri olduğunu belirterek, yalıtım bilincinin geliştirilmesi konusundaki duyarlıklarını vurguladı. Bulut, İzocam'ın 12 yıldır düzenlediği Yalıtım Yarışması'nın uluslararası bir ayağının olmasını da çok önemsediklerini kaydederek, kazanan öğrencileri yabancı öğrenciler ve öğretim görevlileri ile buluşturmaktan duydukları mutluluğu kaydetti.

Bulut, İzocam 12. Yalıtım Yarışması'nın tüm kazananlarına para ödülü çeklerini ve ödül belgelerini takdim etti. Birincilik kazanan İTÜ Mimarlık öğrencileri Erhan Sevinç, Cavidan Bayraktar ve Ece Ilgın Avcı, 6000 TL'lik ödülün sahibi oldu. Yine İTÜ Mimarlık'tan Volkan Dalağan ikinciliğe layık görülerek 4000 TL'nin, YTÜ Mimarlık öğrencileri Ferhat Bulduk ile Ayça Yazıcı ise üçüncülük dereceleri ile 3000 TL'nin sahibi oldu.


 Genel Müdür Nuri Bulut, yarışmada birinci gelen Erhan Sevinç, Cavidan Bayraktar ve Ece Ilgın Avcı ile.Geçen yılki yarışmada özel ödülün sahibi olan Volkan Dalağan, bu sene ikincilik ödülünü kazandı. Yarışmanın üçüncüleri Ayça Yazıcı ve Ferhat Bulduk, ödüllerini teslim alırken


Derece alan proje sahipleri, 22-25 Mayıs tarihleri arasında Slovakya'nın başkenti Bratislava kentinde düzenlenecek uluslararası etapta ülkemizi temsil etme hakkı kazanacaklar.


İlişkili Haberler
Bu Haberi Sosyal Medyada Paylaşın
Yorumlar
Henüz yorum yapılmamış.
Bu İçeriğe Yorum Yazın
Ad Soyad
E-posta
Yorum
Kalan karakter :