Yaşar Üniversitesi İç Mimarlık ve Çevre Tasarımı Yüksek Lisans Programları Başvuruları Devam Ediyor

mimarizm.com / 17 Ağustos 2022
Yaşar Üniversitesi 2022-2023 Güz Dönemi İç Mimarlık ve Çevre Tasarımı Anabilim Dalı Yüksek Lisans Programı ikinci başvuru dönemi 1 Eylül 2022 tarihine kadar devam edecek.

Yaşar Üniversitesi İç Mimarlık ve Çevre Tasarımı Anabilim Dalı Yüksek Lisans Programları (Tezli/Tezsiz) 2022-2023 Güz Dönemi için birinci başvuru dönemi 30 Mayıs 2022 - 1 Temmuz 2022 tarihleri arasında tamamlandı. İkinci başvuru dönemi, 1 Ağustos 2022 tarihinde başlamış olup yeni başvurular 1 Eylül 2022 tarihine dek alınmaya devam edecektir.

İç Mimarlık ve Çevre Tasarımı Anabilim Dalı (Tezli/Tezsiz) İngilizce Yüksek Lisans Programları RITM-Restorasyon Müdahale Dönüşüm Modifikasyon; Tasarım ve Kültür; Çevre Teknolojileri olmak üzere üç alana ayrılmaktadır. Öğrenciler üç alandan birini seçerek araştırmalarını seçtikleri alanın ilgili konuları üzerine yoğunlaştırmaktadır.

Program hakkında detaylı bilgi, başvuru koşulları ve tarihlerine Tezli Yüksek Lisans Programı için inarmscwt.yasar.edu.tr ve Tezsiz Yüksek Lisans Programı için inarmscwot.yasar.edu.tr adreslerinden ulaşılabilir.


İlişkili Haberler
Etiketler
Bu Haberi Sosyal Medyada Paylaşın
Yorumlar
Henüz yorum yapılmamış.
Bu İçeriğe Yorum Yazın
Ad Soyad
E-posta
Yorum
Kalan karakter :