Tüm Renkleri Tek Palette Buluşturan İcat: Cronzy Pen

Berfin Bayar / 16 Ağustos 2016
Cronzy, 16 milyondan fazla renk seçeneğiyle çizim yapmaya imkan veren yeni nesil el sanatı aracını görücüye çıkardı.

Los Angeles merkezli Cronzy, Temmuz 2016 itibariyle, herhangi bir nesnenin rengini tarayarak sanatçılar ve tasarımcılar için 16 milyondan fazla renk paletine erişim sağlayan "Cronzy Pen" isimli yeni nesil bir el sanatı aracı üretimi kampanyası başlattığını duyurdu. Kampanya, şu anda tam anlamıyla çalışan bu prototipi seri üretim haline getirerek, bu tek cebe sığan paletle geleneksel yollarla renkleri karıştırmanın yerine geçmeyi amaçlıyor.

Cronzy Pen

cronzy pen

Yaygın olarak kullanılan dahili renklerle pazara sunulacak olan Cronzy Pen, herhangi bir nesneyi tarayarak renkleri kayıt edebilecek. Kalem, optimize edilmiş akıllı telefon
uygulamaları ile tasarımcılara hayal edebildikleri her renk tonuna sahip olarak onları çoğaltabilecekleri teknolojiyi, yanlarında taşıyabilecekleri tek bir araçla sağlıyor. Tasarımcılar, farklı kalınlıklara sahip değiştirilebilen uçları olan bu ürün ile tuvalden insan derisine kadar her şeyin üzerine resim yapabiliyor, çizebiliyor ya da yazı yazabiliyor.

cronzy pen

cronzy pen

"Yüksek teknoloji devri hayatın her alanında taze, yenilikçi çözümler talep eder ve sanat malzemeleri sektörü de bundan farklı değil" diyen Cronzy Ceo'su Alex Leonets şunları ekledi: "Sanatçıların yanlarında düzinelerce hantal renkli kalem taşımaları artık sona erdi, bunun için ihtiyaçları olan tek şey Cronzy Pen."

cronzy pen

Cronzy Pen

Leonets, Cronzy Pen'in sektördeki yeniliklerde merkezi bir rol oynayacağını umduğunu ve bu kalemin her tasarımcı ve dijital sanatçı için vazgeçilmez bir araç haline gelerek dünya genelinde her yaratıcı ajansın masasında bulunmasını istediğini belirtiyor.


Etiketler
Bu Haberi Sosyal Medyada Paylaşın
Yorumlar
Henüz yorum yapılmamış.
Bu İçeriğe Yorum Yazın
Ad Soyad
E-posta
Yorum
Kalan karakter :