Studio 13 Architects İmzalı Unilever Fabrikası İç Mekan Tasarımı

mimarizm.com / 06 Eylül 2017
Unilever’in Konya’da bulunan ve 84.000 m²’lik bir alan üzerine kurulu fabrikasının ofis, laboratuvar ve ortak alanlarının, doğal ve çevre dostu malzemelerle projelendirilen iç mekan tasarım ve uygulaması Studio 13 Architects’e ait.

Tasarım ve uygulamalarında mimari ve mühendislik uzmanlığını ön plana çıkaran Studio 13 Architects’in tasarımını gerçekleştirdiği Unilever Vector projesi, sürdürülebilir, estetik ve sosyal unsurlarıyla dikkat çekiyor. 

Unilever’in kurumsal kimliğine uygun bir iç mimari tasarıma odaklandıklarını belirten Studio 13 Architects Kurucusu Deniz Yetkin, ‘Unilever Vector projemizde, fabrikanın ofis bölümleri, laboratuvar ve ortak alanlarında doğaya ve çevreye duyarlı bir tasarım uygularken aynı zamanda işlevsel, eğlenceli ve modern bir atmosfer yaratmaya da özen gösterdik. Mekânın diline uygun olarak farklı alanlarda kullanılan renk temaları ve görselleri de bu doğrultuda seçildi. Studio 13 Architects olarak kişisel ve kurumsal zevkleri yaratıcı tasarımlarla geliştirerek çağdaş ve dinamik yaşam alanlarını yeniliklerle bütünleştirirken aynı zamanda tasarımlarımızda işlevsellik, sosyal unsurlar ve estetik bütünlüğe önem vermeye devam edeceğiz’ dedi.

Studio 13 Architects; ofis, mağaza, otel, spa, fabrika ve havaalanı gibi kurumsal projelerin yanı sıra ev, villa, stüdyo gibi farklı ölçeklerdeki bireysel yaşam alanlarını da tasarlayarak projelendirebiliyor. (2 boyut, 3 boyut, detay ve uygulama çizimleri ile) Unilever, Karsan, Ekol, Denizbank, Efes Pilsen, Canon, İst-Jet, Stylus, Turyap, T&G Workshop ve Branda CMG projeleri, Studio 13’ün bireysel ve kurumsal alanda yaratıcı tasarıma verdiği önemi yansıtan en iyi projeleri arasında yer alıyor. 
 


Etiketler
Bu Haberi Sosyal Medyada Paylaşın
Yorumlar
Henüz yorum yapılmamış.
Bu İçeriğe Yorum Yazın
Ad Soyad
E-posta
Yorum
Kalan karakter :