SketchUp'ın Türkiye Distribütörü FGA Mimarlık Oldu

mimarizm.com / 03 Kasım 2015
Yapı sektöründeki birçok yazılım markasının Türkiye distribütörü olan FGA Mimarlık, SketchUp’ın da yeni Türkiye distribütörü oldu.

Trimble tarafından geliştirilen SketchUp, hem öğrenciler hem de firmalar tarafından 3 boyutlu tasarım için en çok tercih edilen yazılım olarak ön plana çıkıyor.

Kullanıcı dostu arayüzü sayesinde 3 boyutlu tasarım yapmak isteyen herkesin kolayca öğrenip projelerini hayata geçirebileceği bir araç olan SketchUp’ın üreticisi Trimble, SketchUp Make versiyonunu hobi amaçlı kullanıcılar, SketchUp Pro'yu ise profesyonel ofislerin kullanımı için geliştirdi.

SketchUp kullanıcıları, 3D Warehouse paylaşım platformu sayesinde birçok kütüphane nesnesini ücretsiz kullanabilmekte. Program ayrıca, Extension Warehouse'daki eklentiler sayesinde ihtiyaçlarınıza göre özelleştirebileceğiniz kolaylıklar sunuyor.

SketchUp’ın Türkiye Distribütörü FGA Mimarlık, 18 yıllık deneyimi ile ürünün Türkiye'de yaygınlaşması ve verimli kullanımına katkı sağlamak için satış, destek ve eğitim konusunda hizmet vereceğini duyurdu.


FGA Mimarlık hakkında:
1997 yılında kurulan FGA Mimarlık, yapı ve multimedya sektörlerine hizmet veren Türkiye’nin önde gelen yazılım sağlayıcılarındandır. 

FGA Mimarlık, distribütör ve iş ortağı seviyesinde yirminin üzerinde markanın temsilciliğini yapmaktadır. 
Distribütörü olduğu yazılımlar arasında Allplan, Cinema 4D, Lumion3D ve Scia Engineer gibi ürünler bulunmaktadır. 

FGA, portföyünde bulunan 2.000'i aşkın firmaya bu yazılımlarla ilgili yerelleştirme, tanıtım, satış, eğitim ve teknik destek hizmetlerini vermektedir. 

SketchUp hakkında:
SketchUp, 3D tasarım yapmak ve 3D iletişim kurmak ve tasarımlarını hayata geçirmek için dünyada 30 milyondan fazla insan tarafından kullanılmaktadır. Trimble Buildings’in ana ürünü olan SketchUp, binaların tüm Tasarla-İnşa et-İşlet (Design-Build-Operate | DBO) kullanım sürelerini optimize eden çözümlere odaklanan Trimble’ın Mühendislik ve İnşaat bölümünün bir parçasıdır.

Trimble hakkında:
Trimble, özel sektör ve devletteki saha çalışanları ile hareket halindeki çalışanları daha üretken hale getirmek üzere teknoloji geliştirir. Çözümler, anket, inşaat, tarım, filo ve varlık yönetimi, kamu güvenliği ve haritalamayı içeren konumlama gerektiren uygulamalara odaklanmıştır. GPS, lazer ve optik gibi konumlama teknolojilerinin kullanımının yanı sıra, Trimble çözümleri, kullanıcının ihtiyacına özgü içerik bazlı yazılımları içerebilir. Sahadaki kullanıcıya çözüm sunmak ve saha ile ofis arasında iletişimi sağlamak için kablosuz teknolojiler kullanılır. 1978’de kurulan Trimble’in merkezi Sunnyvale, California’da bulunmaktadır.  


Etiketler
Bu Haberi Sosyal Medyada Paylaşın
Yorumlar
Henüz yorum yapılmamış.
Bu İçeriğe Yorum Yazın
Ad Soyad
E-posta
Yorum
Kalan karakter :