Roca Galeri Connects Canlı Yayın Serisi Tamamlandı

mimarizm.com / 06 Ağustos 2020
Roca Galeri'nin mimar ve tasarımcıları ağırladığı Roca Galeri Connects konuşma serisinde Emre Arolat, Melike Altınışık, Murat Tabanlıoğlu ve Mahmut Anlar konuklar arasındaydı.

Roca’nın tasarım, yenilik ve sürdürülebilirlik değerlerine dayanan kültürel girişimi Roca Galeri, tüm dünyadan profesyonellerle işbirliği yapıyor. Roca Galeri’nin tasarım ve mimarlık alanlarına katkı sunmak amacıyla RocaGallery_Offical Instagram hesabında gerçekleştirdiği Roca Galeri Connects adlı canlı yayın serisi, dünyadan mimar, tasarımcı ve şehir bölge planlamacılarını konuk ederek, izleyicilerle buluşturdu.

Roca Galeri Connects Türk mimarlar ve iç mimarları da canlı yayınlarına konuşmacı olarak davet ederek, birikim ve tecrübelerini dünya ile paylaşmaları için bir platform yaratıyor. Roca Galeri hesabından IGTV’de izlenme fırsatı sunan seriye konuk olan Emre Arolat, Melike Altınışık, Murat Tabanlıoğlu ve Mahmut Anlar’ın izleyicilere olduğu kadar tasarım dünyasına da ilham verdi.

Roca tarafından profesyonellerle sürekli bir diyalog ortamı yaratmak üzere kurulan Roca Galeri’ler dünyada Barselona, Madrid, Lizbon, Londra, Şanghay ve Pekin olmak üzere altı şehirde yer alıyor. Halka açık olan bu alanlar, Roca’nın en son yeniliklerinin yanı sıra markanın değerlerini yansıtan, mimari ve tasarım odaklı sergilere, tartışmalara, sunumlara ve kültürel etkinliklere de ev sahipliği yapıyor.

Roca Galeri Connects’de bugüne dek yayınlanan tüm konuşmalar Rocagallery_official kanalında yer alan IGTV’den izlenebilir.


İlişkili Haberler
Etiketler
Bu Haberi Sosyal Medyada Paylaşın
Yorumlar
Henüz yorum yapılmamış.
Bu İçeriğe Yorum Yazın
Ad Soyad
E-posta
Yorum
Kalan karakter :