Renkli DYOloglar’ın Bu Hafta: Şerif Yenen ve Jale Kulin

mimarizm.com / 16 Temmuz 2020
DYO’nun, AURA İstanbul işbirliği ile gerçekleştirdiği, Türkiye’nin Renkleri ile ‘Renkli DYOloglar’ söyleşi serisinin 16 Temmuz tarihli konukları Seyahat Uzmanı - Seyahat Yazarı Şerif Yenen ve İç Mimar Jale Kulin.

DYO’nun, AURA İstanbul işbirliği ile gerçekleştirdiği söyleşi serisinde konuşmacılar; gastronomiden seyahate, felsefeden edebiyata, arkeolojiden çağdaş sanata, müzikten mimariye, kendi disiplinleri içerisinde sahip oldukları özgün bakış açılarıyla “renk” kavramını düşündürücü bir şekilde yeniden tanımlıyor. DYO, proje kapsamında Türkiye’nin renkleri olan çok değerli isimleri, YouTube üzerinden ‘Renkli DYOloglar’ canlı yayın söyleşileriyle bir araya getiriyor.

Bu haftaki söyleşi Perşembe günü saat 12:00’da DYO Boya’nın YouTube sayfasından canlı yayımlanacak. Her hafta canlı yayımlanacak olan söyleşilerde birbirinden değerli konuşmacılar, üzerinde yaşadığımız toprakların kültürel yapısının hayatımıza kattığı renkleri farklı yönlerden ele alıyor. Renkli DYOloglar Türkiye’nin Renkleri bu Perşembe, “Tarihi Yapılar ve Seyahat” teması ile devam ediyor. Bu haftanın konukları seyahat uzmanı-yazar Şerif Yenen ve iç mimar Jale Kulin; seyahat, tarihi yapılar, renkler ve renkleri hangi bakış açıları ile ele aldıklarını anlatacaklar.

16 Temmuz Perşembe günü saat 12:00’da Youtube kanalından canlı yayınlanacak olan program linkten izlenebilir.


İlişkili Haberler
Etiketler
Bu Haberi Sosyal Medyada Paylaşın
Yorumlar
Henüz yorum yapılmamış.
Bu İçeriğe Yorum Yazın
Ad Soyad
E-posta
Yorum
Kalan karakter :