REDA İmzalı Parfüm Tasarım Atölyesi

mimarizm.com / 04 Ekim 2022
Bir mağaza-ofis olarak 2016 yılında, yine REDA tarafından tasarlanan Parfüm Tasarım Atölyesi, yeni normalin oluşturduğu güncel çalışma fonksiyon ve ihtiyaçları doğrultusunda ele alınarak Mart 2022 yılında yeni yüzüne kavuşturulmuş.

Tasarımı REDA'ya ait Parfüm Tasarım Atölyesi, yeni normal standartlarında, vizyoner ve yenilikçi ofis çalışması anlayışının mekâna dönüştüğü bir proje olmuştur.

İşverenin genişleyen ekiplerinin ofiste çalıştıkları süre boyunca kullanabilecekleri “aidiyetsiz masa” kullanımına geçilmiştir. Ekiplerin ofiste verimli olacakları zaman bulunması odaklı bu esnek çalışma düzeni, çalışan memnuniyetine olumlu yansırken mekânsal kullanımların çeşitlenebileceği alanlar ortaya çıkmıştır. Bu alanlar, hızlı ekip toplantılarının yapılabileceği yuvarlak bir toplantı masası ve bir oturma grubu ile değerlendirilmiştir.

Ortaklara ait özel odalar ve servis alanları ile beraber, 180,00 m2 içinde, çalışan ekiplerin ofiste geçirdikleri zamanın analizi yapılarak kompakt bir çalışma düzeneği kurulmuştur.

KÜNYE

PROJE ADI: Parfüm Tasarım Atölyesi Ofis
PROJE YERİ: Nişantaşı, İstanbul
PROJE OFİSİ: REDA
TASARIM EKİBİ: Çağıl Akçurin
MİMARİ PROJE EKİBİ: Çağıl Akçurin, Levent Ersu
İŞVEREN: Birgül Ulucan Öztürk, Gamze Ulucan
ANA YÜKLENİCİ: REDA Contract
PROJE BAŞLANGIÇ TARİHİ: Kasım 2021
PROJE BİTİŞ TARİHİ: Aralık 2021
İNŞAAT BAŞLANGIÇ TARİHİ: Ocak 2022
İNŞAAT BİTİŞ TARİHİ: Mart 2022
TOPLAM İNŞAAT ALANI: 180,00 m2


İlişkili Haberler
Etiketler
Bu Haberi Sosyal Medyada Paylaşın
Yorumlar
Henüz yorum yapılmamış.
Bu İçeriğe Yorum Yazın
Ad Soyad
E-posta
Yorum
Kalan karakter :