Paolo Giachi'den İlham Verici Perakende Projeleri

Başak Özbek, #studiogiachidesign / 22 Ekim 2020
İtalyan Mimar Paolo Giachi ve ekibi, farklı lokasyonlarda yaptığı perakende projeleri ile iç mekanlarda birçok ince ve zarif unsuru biraraya getirerek, müşterilere ilham verici çözümler sunuyor.

Odessa'da, İtalyan Mimar Paolo Giachi tarafından tümüyle dijital olarak tasarlanan ​Helen Marlen Showroom, modanın yüksek teknolojilerle iç içe olduğu perakende alanının tamamen yeni bir biçimi. Her zamanki ray ve rafların yerini ürün yelpazesinin non-stop yayınlandığı geniş ekran LCD monitörler alıyor. Showroom ayrıca rahat giyinme odaları ile donatılmış. Beğendiğiniz ayakkabı modeline veya pantolonunuzun rengine karar verirken aynı zamanda kahve, çay veya bir bardak prosecconuzu yudumlayabileceğiniz özel bir alan içeriyor.

Paolo Giachi tasarımı thecorner.com ise; Magenta, İtalya'da. Giachi Studio, tarihi Tony Magenta butiğinin yeniden markalanması etrafında çalışarak, CORNER'ı bölgenin en ilginç yerlerinden biri yapan bazı modern unsurlar tasarlamış. LED ışıklarla siyah metal renkli yeni teşhir üniteleri dükkana dijital karakterli bir dokunuş vermiş.

Milano ve Radda in Chianti'de (Siena) arasında yaşayan ve çalışan Paolo Giachi, Floransa Üniversitesi'nde Mimarlık okuduktan ve aydınlatma tezi ile mezun olduktan sonra; Prada, Miu Miu ve Jil Sander gibi Avrupa'nın en önemli lüks markalarından bazılarına perakende projeleri geliştirmek için Asya'da 5 yıl geçirdi. Daha sonra Milano'ya taşınarak Tod's ve Hogan'ın mimarı oldu. Muazzam vizyon, zevkle aşılanan ve farklı kültürel senaryolara dalmış geniş bir deneyime sahip olan Paolo Giachi; her projeye tutku ve büyük bir özen ile yaklaşarak dünya çapındaki müşterileri için ilham verici çözümler sunuyor. Giachi Studio, mono markalı özel butiklerden, markalı lüks mağazalara kadar dünya çapında çok sayıda perakende projesinde yer alıyor. Özellikle; Ukrayna'da ilk dijital moda mağazası, Roma’da Autori Capresi için yeni bir konsept mağaza, Milano ve dünyanın geri kalanında çok sayıda lüks konutlar...


Etiketler
Bu Haberi Sosyal Medyada Paylaşın
Yorumlar
Henüz yorum yapılmamış.
Bu İçeriğe Yorum Yazın
Ad Soyad
E-posta
Yorum
Kalan karakter :