Ofiste Her Şey

mimarizm.com / 10 Kasım 2020
Mod Tasarım; ofise dair aranılan her şeyin bir arada bulunabileceği fonksiyonel, ilgi çekici ve ilham verici bir deneyim merkezi konsepti sunan Ofiste Her Şey’i tanıtmaya hazırlanıyor.

Her Şeyiyle Bir Deneyim Tasarımının Adı; Ofiste Her Şey

Dünyanın birçok ülkesinde, markaların müşteri deneyimi alanındaki fiziksel ve dijital ihtiyaçlarını karşılamak amacıyla insan odaklı tasarımlar geliştiren ve kreatif projelere imza atan I-AM Mimarlık tarafından incelikle tasarlanıp kurgulanan bir deneyim tasarımı…

Mod Tasarım ve I-AM iş birliğinde, Levent’te yer alacak Ofiste Her Şey’de, markaları daha fazla görünür kılma amacıyla yenilikçi ve modern bir deneyim konsepti sunulması hedefleniyor. Hedef kitlenizle yapı içerisindeki her ünitede organik bir bağ kurulabilecek mekânsal kurgusu ile Ofiste Her Şey, çok yakında sektör profesyonellerinin kullanımına açılıyor.

Sosyal alanları, kolektif iş birlikleri ve paylaşımlı ofis alanları ile sektör profesyonelleriyle doğrudan iletişim kurma fırsatı sunan Ofiste Her Şey, aynı zamanda markaları yılın 365 günü görünür kılacak şekilde sektöre hizmet verecek.

Markalara Yılın 365 Günü Görünürlük Sunan Bir Kompleks

Standart ‘showroom’ anlayışını, yenilikçi vizyonu ile, dünya standartlarını yakalayacak şekilde değiştiren Ofiste Her Şey; içerisinde yer alan farklı metrekare ve konseptlerdeki sergileme alanları ile markalara özel sergileme çözümleri sunuyor. Sergileme alanlarına ek olarak içerisindeki ‘co-working’ alanlarında sektör profesyonellerine erişim olanağı sağlanırken; iletişim ağınızı güçlendirebileceğiniz mekânsal yerleşimi ile kafe ve ortak alan kısımlarında ise, profesyonel paylaşımların odağında yer almanıza imkân sağlanacak.


Etiketler
Bu Haberi Sosyal Medyada Paylaşın
Yorumlar
Henüz yorum yapılmamış.
Bu İçeriğe Yorum Yazın
Ad Soyad
E-posta
Yorum
Kalan karakter :