MSGSÜ Öğrencileri Hediye Kutu Tasarladı

mimarizm.com / 25 Aralık 2019
Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi öğrencilerinin Boyner için hazırladığı özel hediye kutuları, "hayal", "umut", “coşku”, “mutluluk”, “paylaşma” gibi kavramlardan yola çıkılarak tasarlanmış.

Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi, Güzel Sanatlar Fakültesi, Grafik Tasarım Bölümü 3. sınıf öğrencileri Boyner için özel hediye kutuları tasarladı. Birbirinden yetenekli 5 öğrencinin tasarladığı kutuların hepsi adeta birer sanat eseri değeri taşıyor. Yılın bu çok özel döneminde lanse edilen proje kapsamında Boyner,  satılacak hediye kutuları ile Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi, Güzel Sanatlar Fakültesi’ne ve tasarımların sahibi öğrencilere destek oluyor.

Müşterileriyle el ele vererek toplumsal faydayı çoğaltmayı hedeflediklerini belirten Boyner Büyük Mağazacılık Pazarlama ve Marka Yönetimi Genel Müdür Yardımcısı Ahmet Bal: “ Boyner olarak, hediye alışverişinde en popüler destinasyonlar arasında ilk sıralarda yer alıyoruz. Bu alandaki etkimizi sosyal sorumluluk bakış açısıyla birleştirmek, müşterilerimizi de dahil ederek hediye alışverişini gençlere ve sanata destek vermek için bir fırsata dönüştürmek istedik.

Yeni hediye kutularımız, Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi, Güzel Sanatlar Fakültesi Grafik Tasarım Bölümü’nün birbirinden yetenekli 5 öğrencisi tarafından tasarlandı. Her biri sanat eseri niteliğindeki desenlerin hayat verdiği hediye kutuları aracılığıyla genç tasarımcılarımızın eserlerini tüm Türkiye ile buluşturuyor, hem üniversiteye hem de öğrencilerin eğitim hayatına bir nebze de olsa katkı sağlıyoruz. Hediye kutularını satın alarak, bu anlamlı projenin bir parçası olan, sanata ve gençlere destek veren herkese çok teşekkür ederiz. “Hayal”, “umut”, “coşku”, “mutluluk”, “paylaşma” gibi duyguları anlatan bu özel hediye kutularının, hayallerinin peşinde koşan herkese umut vermesi dileğiyle.” dedi.

Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi, Güzel Sanatlar Fakültesi Grafik Tasarım Bölüm Başkan Yardımcısı Umut Südüak’ın Proje Yöneticisi olarak görev aldığı bu özel projeye Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi, Güzel Sanatlar Fakültesi Grafik Tasarım Bölümü 3. Sınıf öğrencileri Aygen İncel, Gülbeste Tulu, Kadir Çıtak, Tunahan Gökçe, Alican Zırhlıoğlu tasarımları ile hayat verdiler.


Etiketler
Bu Haberi Sosyal Medyada Paylaşın
Yorumlar
Henüz yorum yapılmamış.
Bu İçeriğe Yorum Yazın
Ad Soyad
E-posta
Yorum
Kalan karakter :