Maison&Objet Eylül Edisyonunu Dijital Deneyimlere Dönüştürüyor

mimarizm.com / 02 Eylül 2020
Maison&Objet Paris'in düzenlediği, dijital sergiler ve online konferanslardan oluşan fuar 4-18 Eylül tarihleri arasında gerçekleşecek.

Maison&Objet Paris'in düzenlediği dijital fuar 4-18 Eylül tarihleri arasında katılımcı markaların ilham veren sunumları ve dijital konferans programı ile birlikte ücretsiz olarak ziyaretçiler ile buluşuyor.

Bu dijital fuar deneyimi temel olarak ikiye ayrılıyor; MOM (Maison&Objet and More) üzerinden erişilebilen atmosferik ürün tanıtımlarının gerçekleştiği Dijital Showroom’lar ve sektörün önde gelen isimlerinin güncel gelişmeleri tartışacağı Dijital Konferanslar.

Dijital Fuar’ın kapsamı ve işleyişi ile ilgili bilgiler için tıklayın

MOM Digital Showrooms

Maison&Objet 2016 yılından beri MOM (Maison&Objet and More) isimli dijital platformu üzerinden markaları 400.000 global satın almacı ile bir araya getiriyor. Bu platform M&O katılımcısı markalar için koleksiyonlarını sergileyebilecekleri bir alan ve dijital toplantılar yapabilecekleri bir mecra. Bu sinerji yaratan platform üzerinden M&O Eylül 2020 edisyonunda katılımcı markaların yeni koleksiyonlarını sergileyebilecekleri bir dijital showroom formatı geliştirdi.

MOM üzerinden katalog sipariş edip, randevu almak için tıklayın

Digital Talks

M&O ilham ve sektör analizlerinin ücretsiz sunulduğu birçok konuşma ve tartışmayı içeren bir program sunuyor. Sektörün önde gelen yaratıcı profilleri, trend ajansları, mimarlar, tasarımcılar, iç mimarlar ve perakende uzmanları burada buluşacak. Online konferanslar, ürün seçkileri ve tanıtımları, podcastler ve röportajlar aracılığıyla ev dekorasyonundaki son gelişmeleri takip etme şansımız olacak.

Program içeriği ve kayıt için tıklayın

Tanıtım videosu: https://vimeo.com/438905723


İlişkili Haberler
Etiketler
Bu Haberi Sosyal Medyada Paylaşın
Yorumlar
Henüz yorum yapılmamış.
Bu İçeriğe Yorum Yazın
Ad Soyad
E-posta
Yorum
Kalan karakter :