Kayıp Zamanlar Kitabı Çıktı

mimarizm.com / 05 Şubat 2021
yapi.com.tr Yazı İşleri Müdürümüz Uğur Doğan’ın; genç bir mimarın kendisini, geçmişini, hayatını ve kimsenin - hatta kendisinin bile - bilmediği zamanları sorguladığı, ilk romanı Kayıp Zamanlar yayımlandı.

Geçirdiği kaza sonucu hafızasını kısmi olarak kaybeden genç bir mimarın hikayesini anlatan “Kayıp Zamanlar”, okuyucuyu içine alan sürükleyiciliği ve şaşırtıcı finaliyle akıllarda yer edecek bir eser.

İstanbul Üniversitesi Gazetecilik bölümü mezunu olan ve uzun yıllar iş dünyası dergilerinde editörlük ve yazı işleri müdürlüğü yapan, halen yapi.com.tr haber portalımızın yazı işleri müdürlüğü görevini sürdüren Uğur Doğan’ın ilk romanı olan “Kayıp Zamanlar”, Cinius Yayınları aracılığıyla okuyucusuyla buluşuyor.

Tüm online kitap satış noktalarında yerini alan romanın arka kapağındaki tanıtım metninde ise şu ifadelere yer veriliyor:

Kişiliğimizi oluşturan şey, yaşadığımız anlar değil, o anlardaki duygularımızdı.
Heyecan,
Umut,
Korku,
Sevinç,
Keder...

Zihnimin karanlık kuytularından çekip çıkarmaya çalıştıklarımla, çivi gibi zihnimde çakılı olanlar arasına sıkışmış Kayıp Zamanlar...
Neden herhangi başka bir zaman değil...
Neden?
Ve...
Son kaldığım yer...
Boşluk...

Beynim, hayatımla ilgili binlerce soru tarafından saldırıya uğruyordu ve bu soruların hiçbirinin cevabı bende değildi.

Kayıp Zamanlar, genç bir mimarın kendisini, geçmişini, hayatını ve kimsenin -hatta kendisinin bile- bilmediği zamanları sorguladığı, okuyucuyu da kendi ‘Kayıp Zamanlar’ının kapısını aralamaya davet ettiği bir yolculuğa çıkarıyor."


Etiketler
Bu Haberi Sosyal Medyada Paylaşın
Yorumlar
Henüz yorum yapılmamış.
Bu İçeriğe Yorum Yazın
Ad Soyad
E-posta
Yorum
Kalan karakter :