iF Design Award 2018’den Bürotime’a Ödül

mimarizm.com / 09 Şubat 2018
Bürotime, “Note” ürünüyle dünyanın en eski ve prestijli tasarım yarışmalarından iF Design Award’da ödüle layık görüldü. Marka, Red Dot 2017 - Ofis Tasarımı Ödülü’nün ardından aynı yıl içinde aldığı bu ikinci ödülle uluslararası arenadaki başarısını perçinledi.

Dünyanın en eski ve saygın tasarım yarışmalarından biri olarak kabul gören iF Design Award bu yıl 65. kez düzenlendi. Alanında uzman 63 bağımsız uluslararası jüri üyesi, 23-25 Ocak 2018 tarihleri arasında Almanya’nın Hamburg kentinde bir araya geldi. Yarışmada, 54 ülkeden 2 bin 955 katılımcı, 6 bin 402 farklı ürünle yer aldı.

Türkiye’de ve faaliyet gösterdiği 50’yi aşkın ülkede, ofis mobilyası ve yaşam alanına yönelik çözümler sunan Bürotime, “Note” adlı ürünüyle 54 ülkeyi geride bırakarak, iF Design Award 2018'de Ürün Tasarımı ödülüne layık görüldü.

Bürotime, Note

Bir yıl içinde Red Dot 2017 - Ofis Tasarımı Ödülü'nün ardından, iF Design Award 2018’i de almaya hak kazanan Bürotime, uluslararası arenadaki başarısını bir kez daha gözler önüne serdi. 

iF Design Award ödülleri, 9 Mart'ta Münih'teki BMW Welt'te düzenlenecek gecede sahiplerini bulacak.

Her ihtiyacı karşılayacak yenilikçi çözümler

b.design team’den Utkan Kızıltuğ ve Arif Akıllılar’ın tasarladığı Note; ofislerin düzenlenmesinde prestije verilen önemi vurgularken, kullanım amaçlarına göre tasarlanan zengin form ve renk alternatifleriyle de toplantı grubunda kullanıcıların ihtiyacını karşılayacak yenilikçi çözümler sunuyor.

Bürotime, Note

Bürotime, Note


İlişkili Haberler
Etiketler
Bu Haberi Sosyal Medyada Paylaşın
Yorumlar
Henüz yorum yapılmamış.
Bu İçeriğe Yorum Yazın
Ad Soyad
E-posta
Yorum
Kalan karakter :