Ersa Mobilya'dan Pandemi Sonrası Çalışma Alanlarına Dönüş Rehberi

mimarizm.com / 20 Mayıs 2020
Ersa Mobilya'nın pandemi sonrası ofise dönüş ve yeni normale alışma sürecinde yeniden şekillenecek çalışma alanları adına uygulanabilir değişiklik ve düzenlemeleri kaleme aldığı "Pandemi Sonrası Çalışma Alanlarına Dönüş" dosyası yayınlandı.

Alveare

Ersa Mobilya, pandemi sonrası ofislere dönüş ve yeni normale alışma sürecinde çözüm önerileri sunduğu rehber niteliğinde bir dijital doküman hazırladı:

"Koronavirüs dolayısıyla aylardır süregelen ciddi bir pandemi sürecinin içerisindeyiz. Hem yaşam, hem çalışma şekillerinde milyonların hayatını değiştiren bu süreç; kişisel ilişkilerden iletişim stillerine, sosyal mesafe ve davranış algılarına uzanan birçok olgunun radikal bir şekilde değişime uğramasına sebebiyet verdi. Haftalarca süren evde kalma sorumluluğunun ardından yavaşça iş yerlerine geri dönme süreci başlarken, şirketlerin gerekli önlemleri almaya çalıştığının farkındayız.

Fjord Workstation

Yoka

 

Çalışanlar arası fiziksel mesafe, ekstra hijyen ve insan sağlığı odaklı yeni çalışma alanı stratejileri geliştirilirken, bir tasarım firması ve mobilya üreticisi olarak sizlere yardımcı olabilmek adına bu sürece yönelik değişimlerde uygulanabilmesi fikriyle rehber niteliğinde bir doküman hazırladık".

Pandemi Sonrası Çalışma Alanlarına Dönüş: Sayı 1" / "Returning to Workspaces After Pandemic: Issue 1” başlığı altında İngilizce ve Türkçe olarak hazırlanan dosyayı indirmek için tıklayın

Luta Workstation

Luta toplantı

Sosyal alan

Envelope Focus Antibakteriyel


Etiketler
Bu Haberi Sosyal Medyada Paylaşın
Yorumlar
Henüz yorum yapılmamış.
Bu İçeriğe Yorum Yazın
Ad Soyad
E-posta
Yorum
Kalan karakter :