"Çağdaş Sanat ile Geleceğe Yatırım" Çevrimiçi Buluşmalar Serisi

mimarizm.com / 22 Ocak 2021
OMM - Odunpazarı Modern Müze, İş Yatırım iş birliğiyle üniversite öğrencilerine yönelik “Çağdaş Sanat İle Geleceğe Yatırım” seminerlerine çevrimiçi platformda devam ediyor.

OMM - Odunpazarı Modern Müze Eğitim Programları kapsamında, İş Yatırım desteğiyle sunulan “Çağdaş Sanat ile Geleceğe Yatırım” programı Ocak, Şubat ve Mart aylarında Zoom üzerinden gerçekleştirilecek.

Müzeyi ve kaynaklarını herkes için öğrenme olanağına dönüştürmeyi hedefleyen OMM, İş Yatırım iş birliğinde hayata geçirdiği “Çağdaş Sanat ile Geleceğe Yatırım” isimli programı aracılığıyla sanatın tüm aktörleri ile çağdaş sanat piyasasının gelişmeleri üzerine konuşarak güncel dinamikleri hakkında bilgi vermeyi amaçlıyor.

İlki Şubat 2020’de OMM’da hayata geçen ve büyük ilgi gören program, bu kez çevrimiçi olarak gerçekleştirilecek. Başta güzel sanatlar, sanat yönetimi, müzecilik, mimarlık, ekonomi, iletişim gibi farklı bölümlerin öğrencilerine ve kariyerini bu alanda geliştirmek isteyen ya da bu alana ilgi duyan gençlere ulaşmayı hedefleyen progra ücretsiz sunulacak.

23 Ocak, 6 Şubat, 20 Şubat, 6 Mart ve 20 Mart 2021 tarihlerinde 18:00-18:40 arasında; sanat profesyonelleri Ali Kerem Bilge, Eda Kehale Argün, Esra Sarıgedik Öktem, Marcus Graf ve Selen Sarıoğlu Süloş’un katılımıyla gerçekleşecek konuşma dizisi Türkiye ve yurt dışındaki sanat piyasası, sanat ekonomisi ve sanat yönetimi konularına odaklanacak.

“Çağdaş Sanat ile Geleceğe Yatırım” Katılım ve Program Detayları
Üniversitelerin ilgili bölümlerinden öğrencilere ve akademisyenlere açık olan çevrimiçi buluşmalara katılım ücretsiz, rezervasyon zorunludur. Kontenjan her buluşma için 40 kişi ile sınırlıdır. Bilgi ve kayıt için egitim@omm.art adresine e-posta gönderilebilir.

Seminer Programı
23 Ocak 2021, Cumartesi / 18:00-18:40: Sanat Yönetimi / Prof. Dr. Marcus Graf

- 6 Şubat 2021, Cumartesi / 18:00-18:40: Base ve Türkiye'de Genç Sanatçılara Platform Olmak / Ali Kerem Bilge

- 20 Şubat 2021, Cumartesi / 18:00-18:40: Sanatçı Temsilciliği ve Türkiye’deki Karşılığı / Esra Sarıgedik Öktem

- 6 Mart 2021, Cumartesi / 18:00-18:40: Türkiye’de ve Dünyada Sanat Fuarları / Selen Sarıoğlu Süloş

- 20 Mart 2021, Cumartesi / 18:00-18:40: Uluslararası Müzayedecilik ve Sanat Pazarı / Eda Kehale Argün

Bilgi ve kayıt için tıklayın

*

OMM Hakkında

Dünyaca tanınan Japon mimarlık ofisi Kengo Kuma and Associates’ın (KKAA) imzasını taşıyan ve etkileyici tasarıma sahip 4,500 metrekarelik müze alanıyla OMM, eğitim programları, seminerler, sanatçı buluşmaları, atölye çalışmaları ve dinamik sergi programıyla kültürel gelişimin artırılmasını ve gençlerin sanatsal birikiminin güçlenmesini hedefliyor. OMM’da gerçekleşen güncel sergi, etkinlik ve eğitim programlarını takip etmek ve bilgi almak için www.omm.art adresini ve sosyal medya kanallarını (@ommxart) ziyaret edebilirsiniz. Pandemi sebebiyle OMM, geçici olarak ziyarete kapalıdır.

İş Yatırım Hakkında

İş Yatırım, portföy yönetimi, varlık yönetimi, yatırım ortaklığı ve girişim sermayesi alanlarında sahip olduğu stratejik iştirak yapısıyla sermaye piyasalarındaki lider kimliğini pekiştirmektedir. İş Yatırım'ın merkezi Londra'da yer alan ve sermayesinin tamamına sahip olduğu Maxis Investments Ltd unvanlı bir aracı kurum iştiraki de bulunmaktadır. Türkiye'nin en geniş kurumsal ve bireysel müşteri tabanına sahip olan İş Yatırım'ın 8'i İstanbul, 3'ü Ankara ve 3’ü İzmir'de olmak üzere, Adana, Antalya, Bursa, Diyarbakır, Eskişehir, Gaziantep ve Kayseri ile birlikte toplam 21 şubesi bulunmaktadır.


Etiketler
Bu Haberi Sosyal Medyada Paylaşın
Yorumlar
Henüz yorum yapılmamış.
Bu İçeriğe Yorum Yazın
Ad Soyad
E-posta
Yorum
Kalan karakter :