Bonna, Studio Levien ile İşbirliği Yaptı

mimarizm.com / 11 Şubat 2021
Robin Levien’in baş tasarımcısı olduğu tasarım stüdyosu Studio Levien, sunumları sanata dönüştüren Bonna için Uzak Doğu’nun çeşitliliğinden ilham aldığı bir koleksiyona imza attı.

Yenilikçi tasarımlarıyla dünya çapında beğeni kazanan İngiliz seramik tasarımcısı Robin Levien, çağdaş tasarım anlayışıyla örtüşen bir marka olarak nitelendirdiği Bonna için East koleksiyonunu tasarladı. Asya yemek kültürlerine yönelik kapsamlı araştırmalar üzerine inşa edilen koleksiyon, ilhamını da Asya’nın zengin mutfağından, güzel şekillerin eklektik bir karışımının bir araya geldiği Japon masasından alıyor.

Şeflere yaratıcı ve eğlenceli bir alan yaratıyor

Temeli Asya mutfağının önemli bir parçası olan pirincin servis edilmesine dayanan koleksiyon, sahip olduğu çok yönlülüğüyle hem yiyeceklerin hem de bireysel porsiyonların paylaşımı için çözümler sağlıyor. Zengin ürün kombinasyonu Asya mutfağının çeşitliliğini karşılarken, şeflere yaratıcı ve eğlenceli olanaklar yaratıyor. Koleksiyonun parçaları, yiyeceklerin çiçek sunumlarını oluşturmak üzere üst üste yerleştirilebiliyor.

Sadece Asya mutfağında değil küçük porsiyonun kullanıldığı tüm dünya mutfaklarında rahatlıkla yer alabilecek East, şeflerin sunumlarına neşe katarak, keyifli deneyimler elde edilmesi sağlayacak.

 

*

Robin Levien Hakkında

Robin Levien, eşi/ortağı Patricia Stainton ile birlikte 1999 yılında kurduğu Londra tasarım şirketi Studio Levien'in kurucu ortağıdır. Avrupa'nın son otuz yılın en başarılı ürün tasarımcılarından biridir, yenilikçi tasarımları uluslararası beğeni ve ticari başarı çekmeye devam etmektedir.

Bonna Hakkında

Bonna, kuruluşu 1983 yılına dayanan Türkiye’nin köklü markalarından Kar Porselen’in otel/restoran/kafe sektörüne yenilikçi çözümleri sunmak amacıyla 2014 yılında hayata geçirdiği HoReCa markasıdır. Günümüzde Kocaeli/Çayırova ve Bilecik/Pazaryeri’ndeki 2 tesisiyle yıllık toplam 30 milyon parça ürünü Türkiye ve 6 kıtadaki 79 ülkede sektör profesyonelleriyle buluşturmaktadır. Yeme içme endüstrisinin bir paydaşı olarak tüm dünyada masa üzeri kategorisinde otel, restaurant ve catering ortakları için yenilikçi ve özgün ürünler üretmekte ve pazarlamaktadır. Farklı ihtiyaçlara uygun kişiselleştirilmiş ürün ve çözümleri sunmaktadır.


Etiketler
Bu Haberi Sosyal Medyada Paylaşın
Yorumlar
Henüz yorum yapılmamış.
Bu İçeriğe Yorum Yazın
Ad Soyad
E-posta
Yorum
Kalan karakter :