Birleşmiş Milletler’den Interface’e Ödül

mimarizm.com / 11 Kasım 2020
Birleşmiş Milletler İklim Değişikliği Ekibi, Interface'in bireyler, kuruluşlar, işletmeler ve yönetimlerin iklim değişikliği alanında yaptıkları çalışmaları teşvik etmek amacıyla verilen 2020 BM Küresel İklim Eylemi Ödülü’ne değer görüldü.

Birleşmiş Milletler İklim Değişikliği komisyonu bünyesinde çalışan Değişim için Momentum girişimi, üretim ve iş süreçlerini sıfır olumsuz etkiyle çevreye duyarlı hale getirme çabalarından dolayı Interface'i ödüle değer gördü. 1994'te başlatılan ve daha sonra Mission Zero® olarak kapsamı genişletilen çalışmaları, Interface’i küresel bir sürdürülebilirlik lideri haline getirdi. 

Showroom, Paris

Kasım 2019'da Mission Zero başarısını duyurduktan sonra Interface, küresel ısınmayı tersine çevirmeyi amaçlayan bir sonraki görevi olan Climate Take BackTM'e odaklandı. Geçtiğimiz aylarda Interface en son dönüm noktası niteliğinde olan yeni bir biyo-kompozit destek bileşeni olan  CQuestTMBio'yu duyurdu. Interface ürettiği halılarda karbon ayak izini 1996'dan bu yana % 74 oranında azaltıyor. 1996'dan beri ise halı üretim tesislerinde pazara dayalı GHG emisyonlarının yoğunluğunu % 96’sını azaltıyor. 

Redesigning Commercere Entry

NY LON Streets Collection


İlişkili Haberler
Etiketler
Bu Haberi Sosyal Medyada Paylaşın
Yorumlar
Henüz yorum yapılmamış.
Bu İçeriğe Yorum Yazın
Ad Soyad
E-posta
Yorum
Kalan karakter :