2016 Yılını Rengarenk Takvimlerle Karşılayın

mimarizm.com / 11 Aralık 2015
Yeni yılınızın her gününü birbirinden farklı kılacak özel tasarım takvimleri sizler için derledik...

Wallpaper Year Planner 016
All the Fruits tarafından tasarlanan takvim, önceden yapışkanlı olarak hazırlandığı için suyla temas ettikten sonra duvara kolayca uygulanabiliyor. Ayrıca her günü simgeleyen kutucuklar, not almak için uygun boşluklar bırakıyor. 2016 Matchbook Calendar
Cepte taşınabilecek boyutlarda üretilen Matchbook takvimi metalik gri, mango turuncusu, sakız pembesi, mavi ahududu olmak üzere 4 farklı renkte tercih edilebiliyor. İnkello tarafından tasarlanan takvimler, tipo baskı tekniği ile üretilmiş.

Poladarium 2016
Poladarium takvimiyle yeni yılınızın her gününde sizlere bir polaroid fotoğraf eşlik ediyor. Takvimin koparılabilen her bir sayfasının ön yüzünde orjinal boyutlarda bir polaroid fotoğraf, arkasında ise fotoğrafa dair kısa bilgiler yer alıyor. 

2016 Colors Wall Calendar
Takvim her ay için ayrı renkli geometrik desenlerin yer aldığı sayfalardan oluşuyor. Toplamda önlü-arkalı 14 sayfadan oluşan takvim, klipsiyle kolaylıkla bir çok yere asılabiliyor.

Bubble Calendar 2016
Ambalajlardaki baloncukları patlatmayı sevenler için baloncuklardan oluşan bir takvim. Her geçen günü patlatarak tarihi işaretlemeniz bekleniyor, tabi hepsini patlatmaya karşı koyabilirseniz. 

A Year Long Callendar
50 cm uzunluğunda 6 cm genişliğinde şeritlerden oluşan takvimde her ay için ayrı bir şerit bulunuyor. Günlerin takibi, takvim üzerinde yer alan ve kayabilen lazer kesimli deri toka ile sağlanıyor. Ayrıca takvim karton bir kılıfla beraber sunuluyor. 

Today 2016
Matthew Hoffman tarafından tasarlanmış takvim, her gün için farklı renkte, kendi el yazısıyla hazırladığı nükteli ve motive edici kısa cümlelerden oluşuyor.

2016 Isometric Risograph Calendar
Geometrik grafiklerden oluşan takvim, soya bazlı pembe, mavi ve sarı mürekkeple, risograph baskı tekniği ile %100 geri dönüştürülebilir kraft kağıdı üzerine basılarak hazırlanıyor. JP King, geometrik tasarımlarında iki boyutlu çizimlerdeki derinliği ortaya çıkarmayı ve risograph baskı tekniğinin retro havasını vurgulamayı amaçlıyor.

Color Swatch Calendar
Bu rengarenk takvim de yılın her günü için farklı renkte koparılabilir parçalardan oluşuyor. Her bir günü kopardıktan sonra saklamanız hatta bir araya getirerek kendi renk kartelanızı oluşturmanız mümkün.

Typodarium - The Daily Dose of Typography 2016
Typodarium, 32 ülkeden 223 tasarımcının her gün için farklı tipografide tasarladığı sayfalardan oluşuyor. 

The Circular Calendar 2016 
Bu yumurtaya benzeyen dairesel takvim de Ekvator'un 40 derece kuzey enleminde bir yıl boyunca günlük güneş saatlerini gösteriyor.

Bu haber design-milk'ten derlenmiştir.


Etiketler
Bu Haberi Sosyal Medyada Paylaşın
Yorumlar
Henüz yorum yapılmamış.
Bu İçeriğe Yorum Yazın
Ad Soyad
E-posta
Yorum
Kalan karakter :