ALU2012 Ödülleri Verildi

mimarizm.com / 22 Kasım 2012Bu yıl dokuzuncusu düzenlenen Çuhadaoğlu Alüminyum 2012 Öğrenci Proje Yarışması'nda dereceye giren öğrencilerin ödülleri, Anadolu Üniversitesi Mimarlık Mühendislik Fakültesi'nde gerçekleştirilen törenle verildi.

Çuhadaoğlu  Metal Sanayi ve Pazarlama A.Ş tarafından, bu yıl dokuzuncusu düzenlenen Çuhadaoğlu Alüminyum 2012 Öğrenci Proje Yarışması sonuçlandı. Alüminyum sektörünün gelişimini desteklemek ayrıca mimarlık fakültelerinde öğrenim gören lisans öğrencilerinin yaratıcı fikirlerle kendilerini geliştirmelerine fırsat tanımak amacıyla düzenlenen yarışmada dereceye giren öğrencilerin ödülleri, Anadolu Üniversitesi Mimarlık Mühendislik Fakültesi'nde gerçekleştirilen törenle verildi.

Yarışmaya katılan ve dereceye giren öğrencilerin yanı sıra, Odunpazarı Belediyesi ve TSMO Eskişehir Şubesi'nden katılımın olduğu törende jüri üyeleri, yarışma hakkındaki görüşlerini dile getirdiler. Açılış konuşmasını yapan Çuhadaroğlu Metal Sanayi ve Pazarlama A.Ş. Genel Müdürü Kenan Aracı, öğrenci proje yarışmalarının eğitim hayatındaki önemine dikkat çekerek, sanayi-üniversite işbirliklerinin artarak devam etmesinin Türkiye'nin uluslararası platformdaki rekabet gücünü arttıracağına değindi. Gençlerin bu tür etkinliklere iştirak etmek suretiyle bilgi, beceri ve deneyimlerini artıracağını belirten Arıcı, sözlerini şöye sürdürdü: 

"Öğrencilerin, okul sıralarından sonra kendilerini bekleyen rekabetçi iş hayatına hazır ve donanımlı insan kaynağı gücü olarak katılmalasını sağlamak, bizlerin de içinde olduğu alüminyum mimari uygulama sektörü açısından çok önemlidir. Bizi motive eden bu unsurlar çerçevesinde, yıllardır düzenli olarak gerçekleştirerek geleneksel hale getirdiğimiz öğrenci yarışmasının önümüzdeki yıllarda da devam ettirilmesini sağlayacağız."

Konuşmaların ardından düzenlenen törende, dereceye giren öğrencilere ödülleri teslim edildi.

Törende ödül alan öğrenciler şöyle sıralanıyor:

1. Ödül: Rafet UTKU, 2012 Mezunu ( MSÜ )
2. Ödül: Umut BAYKAN, 2012 Mezunu - Ozan GÜRSOY, 4. Sınıf  ( Gazi Üniversitesi )
3. Ödül: Oğul Can ÖZTUNÇ, 4. Sınıf  ( İTÜ )

Eşdeğer Mansiyonlar:
1– Volkan AYVALI, 4. Sınıf (İYTE ), Fatma GENÇDOĞUŞ, 4. Sınıf  (İYTE), Işılay Tiarnagh SHERİDAN, 4. Sınıf  (İYTE), İklim TOPALOĞLU, 4. Sınıf  (İYTE)
2– Ferhat BULDUK, 4. Sınıf (YTÜ), Ayça YAZICI, 4. Sınıf  (İTÜ)
3– Tarık ÖNAL, 4. Sınıf  (YÜ), Elif Nur ÖZCAN, 4. Sınıf  (YÜ), Burak BAKÖ, 4. Sınıf  (YÜ)

Jüri Özel Ödülü: 
Aydan ASLAN, 4. Sınıf  (İTÜ),  Hasan Agah ERKAN, 4. Sınıf  (İTÜ)

 


İlişkili Haberler
Bu Haberi Sosyal Medyada Paylaşın
Yorumlar
Henüz yorum yapılmamış.
Bu İçeriğe Yorum Yazın
Ad Soyad
E-posta
Yorum
Kalan karakter :