Almanak 2007 Yayında

yapi.com.tr / 17 Aralık 2007

yapi.com.tr 2007 Almanağı, mimarlık ve yapı sektörünün nabzını tutan yapi.com.tr'de 2007 yılı boyunca derlenmiş haberlerin bir arada bulunabileceği benzersiz bir kaynak.

Almanak'ta 2007 yılına ait seçilmiş önemli haberler, etkinlikler, yayınlar, sektörel haberler ve özel incelenen gündem dosyaları yer alıyor. 2007 yılı boyunca gündem oluşturmuş haberler konu başlıkları altında gruplanarak, yılın belirli bir ayında ya da günündeki haberler takvim yardımıyla seçilerek, tarih sıralamasına göre listeleniyor.Yıl boyu düzenlenen etkinlikler tematik olarak gruplandırılıp geçmiş yılın gündemine ayna tutuyor. Sektörden derlenen ürün, firma ve proje haberleri, değerlendirme yazılarının eşliğinde sunuluyor. Mimarlık yayıncılığının bir yılı, yayınlar bölümüyle Almanak 2007'de yerini buluyor.

Yapı-Endüstri Merkezi'nin haber ve bilgi portalı yapi.com.tr ile 2007 yılındaki mimarlık ve yapı dünyasındaki gelişmeleri değerlendirin. 2007 yılında mimarlık ve yapı alanında neler olduğunu merak ediyorsanız www.yapi.com.tr/almanak2007 adresine uğrayın.


Bu Haberi Sosyal Medyada Paylaşın
Yorumlar
Henüz yorum yapılmamış.
Bu İçeriğe Yorum Yazın
Ad Soyad
E-posta
Yorum
Kalan karakter :