24. Yapı Fuarı-Turkeybuild Ankara'da Geri Sayım Başladı

mimarizm.com / 09 Eylül 2011

Yapı dünyasının bilgi merkezi Yapı-Endüstri Merkezi (YEM) tarafından 34 yıldır düzenlenen Yapı Fuarları-Turkeybuild, 22 – 25 Eylül 2011 tarihleri arasında Altınpark Expo Center'da gerçekleştirilecek olan 24. Yapı Fuarı-Turkeybuild Ankara ile devam ediyor. Her yıl sektöre büyük katkılar sağlayan ve pek çok yeniliği beraberinde getiren Yapı Fuarı-Turkeybuild Ankara, 30.000 kişi ziyaretçi potansiyeli ve 11.500 metrekarelik sergileme alanıyla Ankara'nın en büyük fuarı olma özelliğini taşıyor.

Başkent Ankara'da, özellikle kamu yatırımlarında, karar vericilere sektörün dev markalarındaki gelişme ve yenilikleri görme imkânı sağlayan fuar, bu yıl da bölgedeki sektör profesyonellerini bir araya getirecek. Yaklaşık 200 firmanın yer alacağı fuarda, binlerce yeni ürün, hizmet ve teknoloji sergilenecek.

Ayrıca bu yıl fuarda ilk kez yer alacak olan "Dünyanın En Yenilikçi Malzeme Sergisi: Material ConneXion" da sektörün inovasyon ve tasarım alanlarındaki çalışmalarına büyük katkı sağlayacak. 

Yapı sektöründe 2011 yılının ilk buluşması olan ve ziyaretçi rekoru kıran, Türk yapı dünyasının uluslararası zirvesi Yapı Fuarı-Turkeybuild İstanbul'un ardından, bu ay gerçekleşecek olan Yapı Fuarı-Turkeybuild Ankara'yı, Ekim ayındaki Yapı Fuarı-Turkeybuild İzmir izleyecek.

Yapı malzemesi alanında en son yenilik ve teknolojilerin sergilendiği, katılımcı ve ziyaretçilerine yeni iş ve işbirliği olanakları yaratan, yüzlerce katılımcı firma, binlerce ürünün sektör profesyonellerine sunulduğu Yapı Fuarı-Turkeybuild sektörün ve yapı sektörüne yatırım yapmak isteyen iş dünyasının yakından takip ettiği etkinlikler. Her yıl büyüyen, katılımcı ve ziyaretçi sayısını artırmayı başaran, Türk yapı malzemesi sektörünün en köklü buluşmaları olan Yapı Fuarları-Turkeybuild, Ankara'da 24'üncü, İzmir'de ise 17'inci kez düzenleniyor.


Fuar Takvimi 2011

24. Uluslararası Yapı Fuarı - Turkeybuild Ankara 
22 – 25 Eylül 2011, Altınpark Expo Center

17. Uluslararası Yapı Fuarı - Turkeybuild İzmir
13 – 16 Ekim 2011, İzmir Uluslararası Fuar Alanı

 


İlişkili Haberler
Bu Haberi Sosyal Medyada Paylaşın
Yorumlar
Henüz yorum yapılmamış.
Bu İçeriğe Yorum Yazın
Ad Soyad
E-posta
Yorum
Kalan karakter :