Kişisel Verilerin Korunması - Gizlilik Politikası

Sayın Kullanıcımız/Üyemiz,

Yapı Medya İletişim (yapimedya.com, mimarizm.com ve yapi.com.tr birlikte içerik sağlayan, Yapı Medya İletişim Tic. Ltd. Şti'ne ait içerik sağlayıcıdır.) üyelik sistemine dahil olmadan önce lütfen iş bu Kullanıcı Sözleşmesine (Sözleşme metnine buradan ulaşabilirsiniz.) ve Üyelik sözleşmesine (Sözleşme metnine buradan ulaşabilirsiniz.) onay vermeniz gerekmektedir. Sözleşmeyi onaylamak için üyelik ekranında karşınıza çıkacak olan ilgili bölümleri doldurunuz.

Üyelik onayınızı takiben Yapı Medya İletişim Tic.Ltd.Şti sizin adınıza güvenli bir kullanıcı hesabı oluşturacaktır. yapimedya.com üyeliği kaydınızın tamamlanması ve üye hesabınızın oluşturulması, aşağıdaki sözleşme kapsamında yer alan tüm maddeleri okuyup onayladığınız ve yasal geçerliliği olan sözleşmenin oluşmasını kabul ettiğiniz anlamına gelir.

Üyelik sözleşmesi elektronik ortamda kullanıcı ile,"yapimedya.com" "yapi.com.tr" veya "mimarizm.com" yayın ve içerik hakkı sahibi Yapı Medya İletişim Tic.Ltd.Şti arasında üyelik kaydının tamamlanması ve yapimedya.com üyeliği hesabının oluşturulması anında gerçekleşmiş ve karşılıklı olarak yürürlüğe girmiş olacaktır.

Sözleşme'nin yürürlüğe girmesiyle birlikte yapacağınız her türlü işlem ve eylemden "Kullanıcı" sıfatıyla sorumluluğunuz doğacaktır.

Gizlilik Politikası

Veri sahibi başvuru formu indir