PROSteel 2013 Çelik Yapı Tasarımı Öğrenci Yarışması Ödül Töreni

mimarizm.com / 24 Nisan 2013
PROSteel 2013 Çelik Yapı Tasarımı Öğrenci Yarışması Ödül Töreni

İnşaat mühendisliği ve mimarlık öğrencilerini bir araya getirerek çelik yapının önemini vurgulayan yaratıcı çözümler geliştirmeyi hedefleyen PROSteel 2013 Çelik Yapı Tasarımı Öğrenci Yarışması'nda ödüller sahiplerini buluyor.

Türk Yapısal Çelik Derneği ve Borusan Mannesmann Boru tarafından bu yıl 13'üncü kez düzenlenen PROSteel 2013 Çelik Yapı Tasarımı Öğrenci Yarışması ödül dağılımı belli oldu. Türkiye genelinden mimarlık ve inşaat mühendisliği lisans öğrencileri 30 ekip oluşturarak, çeliği ön plana alan "İlköğretim Okulu" projeleri tasarladılar.

Doç. Dr. Yük. Mim. İpek Akpınar, Mimar Nevzat Sayın, Dr. Yük. Mim. Cem İlhan, Dr. Y. İnş. Müh. Selçuk İz, Yük. Müh. Mim. Yaşar Marulyalu ve Prof. Dr. Y. Müh. Mimar Hasan Şener'den oluşan seçici kurulun yaptığı değerlendirme sonucunda birincilik ödülü Çağlayan Kızılkaya, Kenan Küçük, Mustafa Doğru ve Caner Kurtoğlu'ndan oluşan Orta Doğu Teknik Üniversitesi ekibine verildi.

İnşaat mühendisliği ve mimarlık öğrencilerini bir araya getirerek çelik yapının önemini vurgulayan yaratıcı çözümler geliştirmeyi hedefleyen yarışmanın ödülleri, 10 Mayıs 2013 Cuma günü saat 18.00'de Yapı-Endüstri Merkezi'nde gerçekleşecek kolokyumun ardından sahiplerine teslim edilecek.

Program Akışı
18.00 Kolokyum
19.00 Ödül Töreni ve Sergi Açılışı

Kayıt için tıklayınız.

 

İlişkili Haberler
Bu Haberi Sosyal Medyada Paylaşın
Yorumlar
Henüz yorum yapılmamış.
Bu İçeriğe Yorum Yazın
Ad Soyad
E-posta
Yorum
Kalan karakter :