Peyzaj’ın Süreçleri: OUPS

mimarizm.com / 06 Nisan 2017
İstanbul Üniversitesi Tasarım Kulübü tarafından düzenlenen etkinlik, hem ofis ve uygulama çalışmalarında hem de özel sektör ve kamu kuruluşlarında peyzaj projesi süreçleri hakkında detaylı bilgi edinmek üzere gerçekleştiriliyor.

İstanbul Üniversitesi Tasarım Kulübü, 2014 yılında öğrencilerin tasarım yeteneklerini geliştirmek, zihinsel becerilerini üst seviyelere taşımak, eğitim ve iş hayatı konularında bireylere yön verip akılda kalan sorulara cevap bulabilmek amacıyla kurulmuştur. Yalnızca sistematik düşünmek yerine sosyalleşmeyi, paylaşmayı ve farklı disiplinler içerisinde geniş perspektifli düşünmeyi hedefleyen bir öğrenci topluluğudur.

Tasarım Kulübü, ofis ve uygulama çalışmaları arasındaki farkları ve çalışma kapsamlarını anlamak amacıyla 2016 yılında, OPS (Ofislerde Projelendirme Süreçleri) ve UPS (Uygulama Projeleri Süreçleri) başlıkları altında birbirleri ile bağlantılı etkinlikler düzenlemiştir. Bu yıl ise daha detaylı bilgiler edinmek için hem ofis ve uygulama çalışmalarında, hem de özel sektör ve kamu kuruluşlarında peyzaj projelerinin süreçleri üzerine bir etkinlik programı hazırlamıştır. 

İstanbul Üniversitesi desteği ve Yapı-Endüstri Merkezi (YEM) işbirliği ile düzenlenen "Peyzaj’ın Süreçleri: OUPS" başlıklı söyleşi, 10 Nisan 2017 Pazartesi günü 14:00 - 17:00 saatleri arasında YEM'de izlenebilir. 

Moderatör: 
Prof. Dr. Hakan ALTINÇEKİÇ (İstanbul Üniversitesi-Peyzaj Mimarlığı Bölüm Başkanı)

Konuşmacılar:  
Yılmaz AKTAŞ (META PEYZAJ Kurucu Ortağı)
Selin TURAN (IŞIK PEYZAJ Yönetici Ortağı)
İlter KANAT (KANAT GRUP Kurucu Ortağı)
Engin AKTAŞ (PTM PROJE Kurucu Ortağı)
Melek AKÇA AKAR (İBB PARK VE BAHÇELER MÜDÜRLÜĞÜ AVRUPA YAKASI Planlama Şefi) 

Ayrıntılı bilgi için tıklayın.


Etiketler
Bu Haberi Sosyal Medyada Paylaşın
Yorumlar
Henüz yorum yapılmamış.
Bu İçeriğe Yorum Yazın
Ad Soyad
E-posta
Yorum
Kalan karakter :