Mimari Tasarım Konferansı ARCHDESIGN '14

mimarizm.com / 07 Mayıs 2014
Mimari Tasarım Konferansı ARCHDESIGN '14

                     

ARCHDESIGN '14 Mimari Tasarım Konferansı, "Design Methodologies and Contemporary Discussions" temasıyla 8-9 Mayıs tarihlerinde MSGSÜ Fındıklı Kampüsü, Sedad Hakkı Eldem Oditoryumu'nda gerçekleştirilecek. 

Almanya'dan LEON WOHLHAGE WERNIK mimarlık bürosunun kurucularından Hilde Leon , konferansa davetli konuşmacı olarak katılacak.

2011 yılından bu yana MSGSÜ Mimarlık Bölümü, Mimarlık Tarihi Anabilim Dalı'nın öncülüğünde düzenlenen uluslararası mekan tartışmaları konferansları dizisinin, 2014 yılında bir dizi yeni tartışma başlığı ile sürdürülmesi planlanıyor. Şu ana dek "Architecture_Media_Art" (2010), "Theory for the Sake of the Theory" (2011), "Interactions in the History of Architecture" / "House&Home" (2012), "Politics in the History of Architecture" / "Literature and Urban Space" / "Creativity, Autonomy, Function" (2013) ve  'Mouvements / Outsiders' (2014) başlıkları altında gerçekleştirilen konferanslara, dünyanın çeşitli yerlerinden akademisyenlerin katıldı ve çok sayıda kitap yayımlandı.

Mimarlık dünyasında tasarım yöntemlerinin ve güncel tartışmaların ele alınacağı ARCHDESIGN '14, konuyla ilgilenen araştırmacıların ve öğrencilerin katılımına açık olarak gerçekleşecek. Konferans dilinin İngilizce olduğunu da not düşelim.

Program için tıklayınız.


İlişkili Haberler
Bu Haberi Sosyal Medyada Paylaşın
Yorumlar
Henüz yorum yapılmamış.
Bu İçeriğe Yorum Yazın
Ad Soyad
E-posta
Yorum
Kalan karakter :