MimarcaCAM 1 : Tasarruf ve Ötesi

mimarizm.com / 28 Ekim 2016
Türk Serbest Mimarlar Derneği ve Şişecam Düzcam işbirliğiyle Ankara’da yeni bir etkinlik serisi başlıyor. MimarcaCAM etkinliklerinin ilki, "Tasarruf ve Ötesi" başlığı ile 4 Kasım 2016 tarihinde TSMD Mimarlık Merkezi’nde yapılacak.

Türk Serbest Mimarlar Derneği (TSMD) ve Şişecam Düzcam işbirliğiyle düzenlenen "MimarcaCAM" adlı yeni etkinlik serisinde, camın tasarımdaki gücünün ve etkisinin farklı konu başlıklarında tartışılması hedefleniyor.

"Tasarruf ve Ötesi" başlığı ile 4 Kasım 2016 tarihinde TSMD Mimarlık Merkezi’nde gerçekleşecek ilk etkinlikte, camın enerji tasarrufu konusundaki girdileri konunun uzmanları tarafından aktarılacak. Konuşmaların ardından yapılacak PechaKucha sunumu ile konuya farklı bir bakış getirilecek.

Mert Ruscuklu’nun sunuculuğunda düzenlenecek olan gecede, Emre Ilgın (Sağlık Bakanlığı, Kamu Özel Ortaklığı Dairesi), Necdet Bahadır Buluk (FDF Cephe Danışmanlığı ve Mühendislik Hizmetleri) ve Burak Ünder (Ünder Mimarlık) cam ve enerji tasarrufu konularındaki sunumları ile katkı sağlarken, PechaKucha etkinliğinde Gökhan Aksoy (Gökhan Aksoy Mimarlık), Mete Sezer (MS Başkent Mimarlık), Onur Özkoç (Motto Mimarlık) ve Ozan Turhan (MESA Mesken) konuya yönelik düşüncelerini kısa sunumları ile aktaracaklar.

MimarcaCAM

Program:
4 Kasım 2016 Cuma, TSMD Mimarlık Merkezi
Mert Ruscuklu (Sunucu)

18:00 - 18:15  Kayıt / Açılış
18:15 - 19:00  Sunumlar 
19:00 - 19:15  Ara
19:15 - 20:00  PechaKucha sunumları
20:00  Canlı Müzik Performansı ve Kokteyl


Etiketler
Bu Haberi Sosyal Medyada Paylaşın
Yorumlar
Henüz yorum yapılmamış.
Bu İçeriğe Yorum Yazın
Ad Soyad
E-posta
Yorum
Kalan karakter :