Massimiliano Fuksas 17 Mayıs’ta İTÜ’de

mimarizm.com / 15 Mayıs 2017
İstanbul Teknik Üniversitesi, 17 Mayıs’ta ICBEST 2017 konferansı kapsamında ünlü mimar Massimiliano Fuksas’ı ağırlayacak.

İstanbul Teknik Üniversitesi (İTÜ) Mimarlık Fakültesi, 15-17 Mayıs tarihlerinde ICBEST - International Conference on Building Envelope Systems and Technologies konferansına ev sahipliği yapacak.

40 yılda 600’ün üzerinde uluslararası proje

Massimiliano Fuksas ve eşi Doriana Fuksas’ın liderliğindeki Studio Fuksas, geçtiğimiz 40 yıl boyunca kentsel düzenlemelerden havalimanlarına, müzelerden kültür merkezlerine ve konser salonlarına, kongre merkezlerinden ofislere, iç mekan projelerinden tasarım koleksiyonlarına kadar çok çeşitli projelerde yenilikçi bir yaklaşım geliştirdi. Merkezi Roma, Paris ve Shenzhen'de bulunan ve 170 profesyonelden oluşan Studio Fuksas, bugüne dek 600'den fazla projeye imza attı; Avrupa, Afrika, Amerika, Asya ve Avustralya'da çok sayıda uluslararası ödüle değer görüldü.

Studio FuksasAquadeus Su Parkı, Salzburg

Fuksas StudioZenith Konser Salonu, Strazburg

Massimiliano Fuksas konferansı, 17 Mayıs Çarşamba günü 16:00 - 17:30 saatleri arasında İTÜ Taşkışla Kampüsü 109 no'lu konferans salonunda izlenebilir.

ICBEST 2017, Fuksas’ın yanı sıra Tim Macfarlane, Prof. Dr. Toru Takeuchi, Prof. Dr. Ulrich Knaack, Prof. Dr. Uta Pottgiesser gibi bina kabuğu ve cephe sistemleri alanında dünyanın önde gelen yapı profesyonellerini İstanbul’da buluşturacak. 

Ayrıntılı bilgi için tıklayın.


İlişkili Haberler
Etiketler
Bu Haberi Sosyal Medyada Paylaşın
Yorumlar
  • elif tarih 4 yıl önce merhabalar, konferans ogrenciler için de ucretli mi? tesekkurler
Bu İçeriğe Yorum Yazın
Ad Soyad
E-posta
Yorum
Kalan karakter :