"İspanya'dan Türkiye'ye Tasarım" 2012 Buluşması

mimarizm.com / 28 Kasım 2012
"İspanya’dan Türkiye’ye Tasarım / Design From Spain"


İspanya Ticaret ve Yatırım Ajansı (ICEX) ve İspanya Büyükelçiliği Ekonomi ve Ticaret Müsteşarlığı Ankara Ofisi işbirliğinde düzenlenen "İspanya'dan Türkiye'ye Tasarım" (Design From Spain) etkinliği, 12 - 13 Aralık 2012 tarihlerinde İstanbul'da gerçekleştirilecek.

Endüstriyel tasarım, iç mimarlık ve mimarlık sektörlerinde faaliyet gösteren önde gelen İspanyol firmalarını katılımcı Türk firmalarına tanıtmak ve işbirliği fırsatları sunmak amacıyla düzenlenen etkinliğe katılacak İspanyol firmaların listesini kurumun internet sayfasındaki "Takvimler" başlığı altında bulabilirsiniz.

Etkinlik vesilesiyle ayrıca, İspanya Büyükelçisi'nin 11 Aralık 2012 Salı günü, Büyükelçiliğin İstanbul'daki ikametgahında, İspanyol firmalarının sunumlarını takiben bir kokteyl verecek. Sunumlar ve ardından gerçekleşecek kokteyle katılım için ön kayıt zorunluluğu bulunduğundan, katılımcı İspanyol firmalarıyla birebir görüşme yapmak isteyen Türk firmaları yetkilileri ve sektörle ilgili dernek ve basın-yayın organı yetkililerinin, ilgili e-posta adresinebaşvurmaları gerekiyor.

Ayrıntılı bilgi için tıklayınız.

 


İlişkili Haberler
Bu Haberi Sosyal Medyada Paylaşın
Yorumlar
Henüz yorum yapılmamış.
Bu İçeriğe Yorum Yazın
Ad Soyad
E-posta
Yorum
Kalan karakter :