"İKÜ Mimarlık Konuşmaları", Eylem Erdinç'ten "Projeler - Düşünceler" ile Başlıyor

mimarizm.com / 08 Kasım 2010
"İKÜ Mimarlık Konuşmaları", Eylem Erdinç'ten "Projeler - Düşünceler" ile Başlıyor

Mimarlık kültürünü geliştirmek, konuşulur ve tartışılır kılmak amacıyla mesleğin pratik ve teorik alanlarından kişileri ağırlayan "İKÜ Mimarlık Konuşmaları"nın Güz 2010 dönemi, Eylem Erdinç'in "Projeler - Düşünceler" sunumu ile başlıyor.

1999 yılında Yıldız Teknik Üniversitesi Mimarlık Fakültesi Mimarlık Bölümü'nden mezun olan ve halen İstanbul Teknik Üniversitesi Fen Bilimleri Enstitüsü Mimarlık Anabilim Dalı Mimari Tasarım Programı'nda lisansüstü çalışmasına devam eden Erdinç, "İKÜ Mimarlık Konuşmaları" kapsamında mesleki deneyimlerini paylaşacak.

İlk döneminde yurt içinde ve dışında kendi ofisleri çerçevesinde profesyonel yaşamlarına yeni başlamış olan mimarları ağırlayacak konuşma dizisinin diğer konukları ise Arman Akdoğan ve Ömer Selçuk Baz olacak.

Erdinç'in sunumu, 22 Kasım Pazartesi günü 12:00 – 13:00 saatleri arasında İKÜ Önder Öztunalı Salonu Ataköy Yerleşkesi'nde izlenebilir.


Eylem Erdinç Hakkında:


Eylem Erdinç, 1999 – 2009 yıllarında Mimarlar Ltd. Şti. mimarlık ofisinde çalışmaya başladı ve ulusal - uluslararası pek çok projede üst düzeyde görev aldı. 2009 yılından itibaren de kurduğu Eylem Erdinç Mimarlık Ofisi kapsamında profesyonel meslek hayatına devam etmektedir. Çeşitli ulusal ve uluslararası mimarlık ödülleri, ulusal mimarlık yarışmalarında jüri üyelikleri, çeşitli atölye yürütücülükleri bulunmaktadır. 2006 – 2009 yılları arasında Yıldız Teknik Üniversitesi Mimarlık Bölümü'nde mimari tasarım dersi yürütücülüğünde bulundu ve 2010 yılından itibaren de İstanbul Kültür Üniversitesi'nde mimari tasarım dersi proje yürütücülüğü yapmaktadır.


İlişkili Haberler
Bu Haberi Sosyal Medyada Paylaşın
Yorumlar
Henüz yorum yapılmamış.
Bu İçeriğe Yorum Yazın
Ad Soyad
E-posta
Yorum
Kalan karakter :