ETMK'nın Sektörel Toplantıları “Askeri Gereçler" ve "Tıbbı Cihazlar" ile Sürüyor

mimarizm.com / 05 Mart 2012
ETMK'nın Sektörel Toplantıları “Askeri Gereçler” ile Sürüyor

Endüstriyel Tasarımcılar Meslek Kuruluşu Derneği (ETMK)'nın, İstanbul Kalkınma Ajansı (İSTKA)'nın mali desteği ile yürüttüğü, Endüstriyel Tasarım Tanıtım Ajansı (ETTA) ve Endüstriyel Tasarım Sanal Müzesi (ETSM) Projesi kapsamında düzenlediği sektörel toplantılar "Askeri Gereçler" ve "Tıbbi Cihazlar"  başlığı ile devam ediyor.

 

ETMK üyesi endüstriyel tasarımcılar ile "Askeri Gereçler" sektöründen üst düzey yöneticilerinin bir araya geleceği toplantı, 14 Mart 2012 Çarşamba günü 10:00-13:00 saatleri arasında Ankara, Ostim Organize Sanayi Bölgesi'nde gerçekleşecek. Toplantıda endüstriyel tasarımcıların ve askeri gereçler sektörü temsilcilerinin beklentileri masaya yatırılacak. "Tıbbi Cihazlar" sektörü temsilcileri ile ETMK üyesi endüstriyel tasarımcıların bir araya geleceği toplantı ise yine aynı gün 14:00-17:00 saatleri arasında yapılacak. Toplantıda endüstriyel tasarımcıların ve tıbbi cihazlar sektörü temsilcilerinin beklentileri masaya yatırılacak. 

Her iki toplantının kontenjanı da 20 ETMK üyesi tasarımcı ve 20 firma yöneticisiyle sınırlı olduğundan katılım için önceden kayıt yaptırılması isteniyor. Toplantıya katılmak isteyenler, 13 Mart 2012 saat 13.00'e kadar ilgili telefon numarasından ETMK yetkilileri ile irtibata geçebilirler.Proje Hakkında:
Endüstriyel Tasarım Tanıtım Ajansı (ETTA) ve Endüstriyel Tasarım Sanal Müzesi (ETSM) Projesi, İstanbul Kalkınma Ajansı 2010 yılı Kar Amacı Gütmeyen Kurumlara Yönelik Yaratıcı Endüstrilerin Geliştirilmesi Mali Destek Programı kapsamında desteklenmektedir. Beyoğlu Belediyesi iştirakçi olarak, TİM (Türkiye İhracatçılar Meclisi), Arzum Elektrikli Ev Aletleri, Gürallar ArtCraft ve Ersa Ofis Mobilyaları da sektörel sponsorlar olarak projeyi desteklemektedir.


İlişkili Haberler
Bu Haberi Sosyal Medyada Paylaşın
Yorumlar
Henüz yorum yapılmamış.
Bu İçeriğe Yorum Yazın
Ad Soyad
E-posta
Yorum
Kalan karakter :