“‘düş’tü… sonrA?” Söyleşilerinin 2011 Bahar Dönemindeki Son Konuğu Kerem Yazgan

mimarizm.com / 11 Mayıs 2011
“‘düş’tü… sonrA?” Söyleşilerinin 2011 Bahar Dönemindeki Son Konuğu Kerem Yazgan Gazi Üniversitesi Mimarlık Fakültesi Mimarlık Bölümü "‘düş'tü… sonrA?" söyleşileri devam ediyor. Mimarlık eğitimi almış ve aktif olarak mimarlık yaşamını sürdüren mimarlar ile mimarlık eğitimi almış ve sanatın farklı disiplinlerine yönelmiş mimar- sanatçılardan oluşan bir takvimle, tüm bu konukların 'düş'lerini ve yaratma süreçlerini onların ağzından sunan söyleşi dizisinin yeni konuğu ise, Yazgan Tasarım Mimarlık kurucusu Kerem Yazgan olacak.

Daha önce sırasıyla mimar-fotoğraf sanatçısı Murat Germen, mimar Alişan Çırakoğlu ve mimar- müzisyen Ferman Akgül, mimar Defne Önen ve mimar Cem İlhan'ı ağırlayan ‘düş'tü…sonrA?' söyleşileri, mimar ve mimar/sanatçılarla ‘yaratma süreçlerini' masaya yatırmayı hedefliyor.

Söyleşilere ek olarak, tüm bu amaca daha iyi hizmet edebilmesi için, söyleşi günlerinden bir hafta öncesiyle başlayacak, birer hafta süreli dijital sergiler oluşturuyor.

‘düş'tü…sonrA?' söyleşilerinin altıncı ve bu yarıyıldaki son konuğu mimar Kerem Yazgan, 13 Mayıs Cuma Günü saat 17.30'da Gazi Üniversitesi Mimarlık Fakültesi'nde izlenebilir.


İlişkili Haberler
Bu Haberi Sosyal Medyada Paylaşın
Yorumlar
Henüz yorum yapılmamış.
Bu İçeriğe Yorum Yazın
Ad Soyad
E-posta
Yorum
Kalan karakter :